тянитолкайка• 11 сентября 2024
Хто в це вірить
Будь-ласка, скептики, пройдіть повз. Добре не вірити, коли в тебе все окей і сильна енергетика, яка не пробивається злим оком.
Дитина дуже збудлива постійно, постійно якісь травми, на рівному місці, плач скрізь сон, плач без причини, були в невролога, все ок. Кажуть такий характер. Але це вже неможливо, шкода дитину, і особливо таке відбувається в якесь релігійне свято. Будь-ласка, хто може щось порадити, які молитви читати, чи до кого звернутись? Вірю в будь що. Вже не знаю як допомогти. Нерви не витримують.
ГонУрова дівка• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
До, речі в квартирі часто вмикається саме по собі сенсорне світло і іграшки можуть засвітитись самостійно.
Іграшки не тільки у вас вмикаються самостійно. Як продавець іграшок можу порадить вимикачдо упору додавлювати. Сенсорні вимикати, коли не користуєтесь.
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
А як це зробити? Почистити сіллю?
Можете со свечой и молитвой пройтись по квартире, крестя и по углам четверговую соль кидать,. Можно пожарить на сковороде с молитвой, потом соль в униз смыть с аналогичными словами, как с яйцом
За ким я буду?• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Майже рік
З вашою дитиною все в порядку. Купіть собі заспокійливе і не мучте малечу.
Сиджу тихенько• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Я сама лікар і певно що знаю щось про режим. А не вперше тут пишу за порадою як «організувати режим».
Йопт... хоч пацієнтам своїм такої пурги не розказуєте, як нам? Щоб вони своїх дітей по бабкам водили і таке інше.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Тобто те що мені писали то лихо? То навіщо ж мені лихо радять? Самі собі протирічите.
Ті люди, що відповідали з сарказмом, не скаржаться на біди вдома.
Якщо ви вірите в поруч, зглаз і інше, при цьому від душі бажаєте іншим проблем (це не сарказм був з вашого боку, а реальне побажання), то чому дивуєтесь, що воно вам повертається проблемами?
Ви ж не лише на форумі не подумавши побажали. Скоріш за все і в житті так не думаючи говорите.
Цим ви собі ж гірше робите.
А щодо порад - я вам написала з власного досвіду, те що мені реально допомогло. Бо я була в схожій ситуації. Тільки не по бабкам бігала, а шукала лікаря, який дасть чарівну пігулку і скаже що після неї дитина буде спокійною. Поки педіатр не дала пенделя.
Вже потім я зрозуміла, що у моєї дитини такий темперамент, що педіатр права, що її порада з режимом допомогла.
У вас же ще попереду криза 3 років, підлітковий вік. Все життя будете по бабкам бігати? Вчіться жити з темпераментною дитиною.
Цим ви собі ж гірше робите.
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Так, саме так. В темі написала, що ті хто не стикався з подібним, не зрозуміють. Скептицизм тут недоречний. Просто нехай подякують, що їх це оминуло і пройшли б повз.
Я стикалася, не тільки з таким, тому не реагуйте та не гнівайтеся на людей. Кожен з нас проходе свої уроки та свій шлях.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Надо же, какие познания... А немногим ранее, писали про яичницу и прочую чушь.
А может эти люди и яйца на ладошках жарят.
Краще хай автор сіль по дому поносить і стане спокійніше, ніж агресувати і дитину мучити своїми походами по бабкам.
Украиночка• 11 сентября 2024
Автор, рекомендую ВАМ відвідати психіатра.
Дитинці потрібна здорова мамця
Айболитная• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
А чому проти годинникової стрілки?
Меня больше всего в том совете смутило Отче наш и плюс заговор непонятный.
Стремно это всё.
Раз уж ходите в храм и причащаете ребенка, то заговоры это уже от лукавого.
Стремно это всё.
СкиниУскачи!• 11 сентября 2024
Найперше, що потрібно зробити, це усунути причини та наслідки вашої тривожності, піти до невролога, пройти курс лікування. Якщо вже ви вірите у забобони і силу молитви, то просто катайте те яйце і читайте отче наш (не потрібно спеціальних ритуалів, заговорив і бабок), це не нашкодить дитині і вас заспокоїть. Зміцнюйте імунітет дитини, слідкуйте за харчуванням, свіже повітря, позитивні емоції. Ваші думки притягують у сім´ю ці негаразди
Украиночка• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
Я тут вам напишу. Робити на заході сонця, коли НЕМАЄ МІСЯЧНИХ, на голові - хустка. Запалюєте звичайну воскову свічку,, краще церковну. Читаєте Отче наш, 90 псалом и Животвор.Хресту. Яйця свіжі домашні краще, але можна з магазину, тільки номер партії стерти треба. Берете яйце, проти часової стрілки з голови дитини викатуєте зі словами- ’То, что в тело (имя) с лихим делом пришло,тело(имя) губило,гноило,изводило, все в яйцо вошло, в яйцо зашло, да прочь навсегда ушло,во имя Господа Иисуса Хриса, Аминь 3 раза. Яйце закопати під деревом, де люди не ходять , або розбити у банку з водою та вилити в унітаз зі словами ’Течет вода, лихо уходит навсегда’, перехристити. Так робити 3 або 9 днів.
Ви хлобиснута
СкиниУскачи!• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
О, ну все ясно, можна розходитися
Украиночка• 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ещё можете подать в церковь неусыпаемый псалтырь на год, чтобы читали. Тоже станет спокойнее ребенок
Ви хоч розумієте для чого воно?
Хата на мати• 11 сентября 2024
якщо по неврологии все ок, треба шукати ’по психіатрії’ -
без скептицизму...
Скоро_вчера• 11 сентября 2024
Дуже нагадує симптоми, які були у моєї доньки в дитинстві. Нам також лікарі розповідали про режим і капризи, поки під час чергового огляду до кабінету випадково не зайшов один з кращих невропатологів міста, той тільки побачив, як донька пручається, коли її пробують вкласти на вагу, сказав, що у неї підвищений внутрішньочерепний тиск, потім його діагноз підтвердився. Виявляється, у неї просто боліла голова, коли лежала в горизонтальному положенні, тому і кричала.
Украиночка• 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Тобто ви щойно порадили читати заупокойну молитву за живе немовля?
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
А як це зробити? Можна вам написати особисто?
Ще важливо- викатку не роблять у неділю та церковні свята, зокрема сьогодні- Іоанна Хрестителя
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Бажаю вам такої пильності, щоб ваші діти ні разу не робили собі травм. Більше нічого сказати не можу.
У ребенка в этом возрасте проблемы семейные. Своих у него нет.
Может грехи есть какие то?
Следите за собой заранее и в этот день. Может недовольство раздражение из серии, мне готовить, а ты мне не помогаешь.
Если некому помочь- не готовьте. Заказали пиццу и хватит.
Определитесь - к Богу обращаетесь или к дьяволу. Потому что эти выкатывания яйцом- это точно не от Бога.
Вспоминайте
, что было, может что то сделали, что не надо?
Может грехи есть какие то?
Вспоминайте
Украиночка• 11 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
Может грехи есть какие то?
Вспоминайте
Может грехи есть какие то?
Вспоминайте
Народжувати не потрібно було
ГороховаЯ• 11 сентября 2024
Ответ дляУкраиночка
О здравии псалтырь, для особо одаренных.
тянитолкайка
• 11 сентября 2024
Ответ дляУкраиночка
Народжувати не потрібно було
Удалено администрацией...
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ дляУкраиночка
Неусыпаемую псалтырь читают за здравие и за упокой.
Как и проскомидия вытаскивают частицы за здравие и за упокой, или 40 усты есть и за здравие и за упокой. Понимаете?
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
Автор, не обращайте внимание на тех, кто пишет не по теме. Без них тут никак.) Просто игнорируйте.
Мрію про пончик• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ого, лікар вірить в бабок, викатування, заговори ?
Замріяна• 11 сентября 2024
Ответ дляАйболитная
Стремно это всё.
Смотря какие заговоры, есть и от лукавого, есть с призыванием бесов, смотря что вы говорите. Поэтому и не советую по бабкам ходить, вы никогда точно не будете знать что именно она там шепчет. кого призывает. Можно вообще ничего кроме молитвы не говорить, а просто просить здоровья. Христос и его последователи словом чудеса творили, а мы сотворены по образу и подобию Бога и словом тоже много можем, если правильно применять
ВільнаНазавжди• 11 сентября 2024
Ответ дляУкраиночка
за здравие, а не за упокой нужно ее заказывать.
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамріяна
Этот обряд с несовместимым. Заговор- это язычество, а Иисус Христос - это вера в живого Бога. Это несовместимо. В христианстве это святотатство.
Так что решите- вы с Богом или нет.
Надо сделать выбор, какими средствами пользуетесь
Так что решите- вы с Богом или нет.
Патріотка з дивану• 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Не станет. Автор живёт в эгрегоре невроза и питает им своего ребёнка. Церковь не поможет, надо с себя начинать.