Замурмишка• 11 сентября 2024
підготовка до НМТ
розкажіть як де коли ваші 11 класники готувались до НМТ
прийшов вересень.треба щось думати
Весотехник• 11 сентября 2024
Залежить від рівня дитини
Якщо треба репетитори, то найкращі розписані на роки вперед
ПесиКот• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
по кожному предмету окремо?
Анг. та укр.мова, з математикою я допомагала.
Одне можу сказати, що курси, онлайн -школи та інші групові заняття далеко не всім підходять. І зазвичай це втрачений час та кошти.
Кишмишная Мая• 11 сентября 2024
Історію самостійно і триденний марафон Турбо, математика- 20 уроків, мова -4 заняття. Результат вище 190. Звичайні школи відвідувала. Зараз репетитор з математики та історії у дітей знайомих.
Я репетитор з біології, то комусь треба 10 уроків, а комусь рік. Учні в школі без репетитора здали на свій бажаний бал. Бо є лайфхаки підготовкм
Броніки для Моніки• 11 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
по кожному предмету окремо?
Раджу ЗНО юа
Всі однокласники сина, які ходили, всі здали дуже добре.
Там різні пакети.
Ще - визначити який предмет найслабший і по ньому репетитора. Інші самостійно по ютуб, посібникам, або в школі на курсах. Це якщо з коштами проблема.
Курси при ВНЗ не раджу, принаймні при КПІ. Толку від них не було.
Там різні пакети.
Твой кролик написал• 11 сентября 2024
Это к репетиторам. Нужен по английскому - пишите в ЛС, дам контакты своего. Он занимается со взрослыми и с подростками.
БезникаяЯ• 11 сентября 2024
Англійська-репетитор, результат супер, математика-репетитор, результат трохи гірший
Распутница• 11 сентября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Раджу ЗНО юа
Там різні пакети.
Донька теж зі Зно.юа готувалася - чудові результати
Планшетница• 11 сентября 2024
Питайте свою дитину. Чи йому потрібна допомога і репетитор. Подивіться статистику попереднього року, як школа здала НМТ в цілому.
Ми ВПО в маленькому містечку. По Полтавській області школа була на другому місті по результатам НМТ в 2023.
То ж сина в 2024 теж підготували просто вчителі у школі. За це я їм безмежно вдячна. Результат хороший 200 по математиці, 163-167 по іншим предметам
Помаранчова душа• 11 сентября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
які?) лайфхаки
Ондатрова шуба• 11 сентября 2024
Не всі батьки мають гроші на репетиторів, це все, дитина приречена?
Кишмишная Мая• 11 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Є завдання минулих років, є програма, є купа посібників безкоштовних і каналів підготовки.
Ондатрова шуба• 11 сентября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую, скажу своїй доньці, що є і такі варіанти
Кишмишная Мая• 11 сентября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Вона про це не знає?
Небоброїдка• 03 октября 2024
Послугами репетиторів ніколи не користувались, донька завжди добре вчиться, але на всякий випадок придбали такий довідничок видавництва ’Ранок’ с математики, фотку прикріплю, до інших предметів довідники/практикуми теж є, порадили родичі, син їхній складав НМТ минулого 24-го року, набрав 191 бал, мені, як і вчительці математики довідник сподобався, пояснюється все зрозумілою мовою, тож скоро будемо готуватись