Диви яка я пава!• 11 сентября 2024

Хочуть відмінити золоті та срібні медалі

Як до цього ставитесь?
Результат:
вже голосів: 184
75 (40.76%) Не маю медалі — ЗА відміну
53 (28.8%) Маю медаль — ЗА відміну
30 (16.3%) Не маю медалі — ПРОТИ відміни
26 (14.13%) Маю медаль — ПРОТИ відміни
Бюст Березуцкого• 11 сентября 2024
Имею медаль - вообще пофиг

Цікавий писочок• 11 сентября 2024
Всех медалистов кого знаю - тянули.
Цікавий писочок• 11 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Моя ’золота’ медаль десь там у моєї мами валяється в шухляді, пилом припадає.
Толку з неї нуль.
Якби ж то реально золотом видавали.
То з золотою медаллю не має бути проблем зі справжнім золотом.
Ви ж краща за інших.
вре_Динка• 11 сентября 2024
а що вони дають ті медалі?
Незнакомлюся• 11 сентября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ви ж краща за інших.
Не сказала б, що краща. Просто мені легше даються академічні науки. Але багато в чому інші люди сильніші за мене. І це не робить їх кращими чи гіршими. Всі люди різні, і це нормально.
PinkyPink• 11 сентября 2024
Маю медаль, за відміну. Та залізяка ніяких переваг при вступі не давала, взагалі не знаю для чого вона потрібна, тільки лишній тиск на дітей. На мою думку більше користі в майбутньому принесла б система виявлення і розвитку дітей саме в тій сфері, до яких вони мають хист, а не лишнє навантаження по предметах, які в майбутньому не стануть у нагоді
ничевока• 11 сентября 2024
А який у них сенс, якщо золотий медаліст (тепер медаль можна будь-кому намалювати без ДПА) здає НМТ на 110-130 балів? Я за відміну. Моя медаль десь валяється в мами, але я пахала за неї ) Не засмутилася б, якби не мала

Трактор Віка• 11 сентября 2024
Ответ дляШкала Радощів
Я з медаллю, але за відміну. Достатньо просто буде атестату ’з відзнакою’, без цих олімпійських замашок
Маю три диплома з відзнакою. Абсолютно нічого це не дає
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2024
Ответ длязаварний look
Школа Польщі-свідоцтво з відзнакою, яке дає додаткові бали при вступі до ліцея,тпхнікума.
причем тут лицей и техникум если речь об окончании средней школы??
а не 8 класса
В рот не ложи• 11 сентября 2024
Нафиг они нужны.
Моя золотая у родителей лежит. Подарила. Совок.
Угги в горошек• 11 сентября 2024
Пофиг вообще. Не до медалек сейчас
В рот не ложи• 11 сентября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Молодец
PinkyPink• 11 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
а що вони дають ті медалі?
Дітям нічого, ну типу ми повинні були дуже тому радіти і пишатися. А вчителям і школі плюшки, рейтинги, імовірно премії виписували
Нашли в капусте• 11 сентября 2024
А где пункт - все равно?
вре_Динка• 11 сентября 2024
Ответ дляPinkyPink
скоріше батьки пишатися) а вчителі і школа рейтинги та премії
не знаю ще ні одну людину якій золота медаль допомогла досягти чогось в дорослому житті
Бюст Березуцкого• 11 сентября 2024
Ответ дляТрактор Віка
У меня один красный, один - синий.
Даже никто из работадателей на это внимание не обратил). Правда я работаю по своей професии с 4 курса института. Когда искала вторую работу - уже на трудовую смотрели, а не на диплом.
Разве что для мужа это повод поприкалываться, что я медалистка и краснодипломница зарабатываю 1,5 тыс$, а он троечник- 5 тыс $.
Больше никто и никогда о моих медалях и дипломах не вспоминает)
PinkyPink• 11 сентября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Мені ще й клопоту та залізяка додала, бо мене як медалістку припахали бути старостою в універі 🫣 1,5 роки пішло на те, щоб цієї поважної посади здихатися))
Я на хвилинку• 11 сентября 2024
Ответ дляШкала Радощів
До речі, хто живе в Європах з школярами, розкажіть нам як там відзначають особливо успішних випускників?
В Австрии есть золотое кольцо)) как аналог нашей медали
Трактор Віка• 11 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
У меня один красный, один - синий.
Скажите ему, что это лишний раз доказывает гендерную неровность в нашей стране.

Бюст Березуцкого• 11 сентября 2024
Ответ дляТрактор Віка
Отличный ответ. Спасибо
Міряно-переміряно• 11 сентября 2024
моё золото где-то у мамы валяется. Я за отмену, при поступлении она преференций не дает, а детей ради рейтингов напрягают.
НеКонец-Света• 11 сентября 2024
Почему нет ответа ’все равно’?
Шкала Радощів• 11 сентября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Почему нет ответа ’все равно’?
тому що дорослі люди зазвичай мають власну думку і точку зору в будь-якій ситуації
Добрая свекровь• 11 сентября 2024
У меня сыну в 11 классе учителя начали натягивать оценки, надеясь дотянуть его до медали. Т.е была 7 по истории Украины, на следующий день захожу уже 10 в электронном дневнике. Для меня было смешно.
Он технарь. Всегда отличные оцценки по техническим предметам. Химия, физика, алгебра, геометрия, программирование 11-12. И 7-8 по языковым предметам. Просто забивал на то, что ему не нравится. Тянул и дополнительно занимался по любимым предметам

Так что ко всем медалистам отношусь скептичекси. Есть детки талантливые, а есть которым просто нарисовали на медаль для престижа школы.
Хвець-тець• 11 сентября 2024
Після скасування ДПА в 11 класі, в яке зараховувалось ЗНО, ці медалі роздають торбами - ніде ж не перевірять. Цього року у доньки був випуск - купа медалістів при НМТ 160-140.
Кусюче сонечко• 11 сентября 2024
Коли я закінчувала школу, була тільки золота медаль, яка давала можливість вступу з одного екзамену замість чотирьох (якщо профілюючий здано на відмінно). Скількись років тому нараховували пару бонусних балів. А зараз вона нічого не дає, хіба що зайвий клопіт і головняк. За відміну
автор Диви яка я пава! • 11 сентября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
У меня один красный, один - синий.
Печально… Це вас влаштовує — таке попрікання?
Грушки-яблочки• 11 сентября 2024
Та які там вже медалі, тут хоч би дозволили під час тривоги хоч з шкільного укриття вчителю заняття проводити. Бо й читати не навчаться першачки, коли тривоги годинами. А батькам ще працювати якось треба аби заробити на всі ті посібники шкільні, між навчанням самостійним дітей грамоті.
Коварная Зая• 11 сентября 2024
В мене була срібна медаль
При вступі проходила тільки співбесіду з математики . Інші екзамени не здавала
Бюджет.
Тракторні війська• 11 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Для меня наоборот, все кто попадался на моем пути с медалями, все в жизни ничего не добились.
В школі було 2 медалісткии. Зараз одна продавец в овочевому магазині, друга вікна на фірмі продає. Обидві не дуже вийшли заміж. Обидві на перших курсах.