Пишу з калідору• 11 сентября 2024
Діти і дитячий садок
Добрий день.
Матусі, така проблема виникла з вихователями в садочкі: моя донька 2,5 років ходить другу неділю по 1,5 години в приватний садок. Все було окей, а сьогодні нам заявляють, що наша дитина не слухає вихователей і відбирає іграшки у інших діток і якщо она не адаптується ще за неділю, то вони нам відмовлять в відвідуванні садочка.
Але вона і нас не завжди ще слухає...
Чи було у когось таке? Як вирішити це питання?
Але вона і нас не завжди ще слухає...
Протру пилюку• 11 сентября 2024
Садок приватний.
Означає, що попит великий, перебирають.
Шукайте інший садочок. Виховуйте дитину.
Які можуть бути варіанти?
Означає, що попит великий, перебирають.
Які можуть бути варіанти?
Крапипопка• 11 сентября 2024
Міняйте садочок, так не має бути. В мене дитина в приватному, працюють з дітьми, пояснюють, це робота вихователів і власне, призначення садочку-адаптація дитини в колективі, соціалізація і вона відбувається протягом усього часу перебування там.
Марфа Українівна• 11 сентября 2024
У нас в саду тоже такое было, к мальчику не нашли подход в саду и отказали им
Пацака-задирака• 11 сентября 2024
В нас був хлопчик, який кусався. Всіх дітей переслідував. То мама його забрала з групи, він був ще просто не готовий до садка. У всіх адаптація проходить по різному, хтось агресивний, хтось навпаки всього боїться. Але адаптація триває довго, щось зарано вам відмовляють
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
Дуже за відповіді, дівчата.
У нас дитина не буйна взагалі, але в неї недостатньо спілкування з іншими дітками (ми живемо в невеличкому містечку і тут особливо не має куди піти з дитиною). Думала садочок їй допоможе адаптуватися до соціуму. А тепер вже сумніваюсь що має сенс возити ще неділю (за цей час наврядчи щось зміниться)
Соображалочка• 11 сентября 2024
Приватний садочок,ніхто не хоче проблем з дітьми і іхніми батьками.Якщо не слухає і відбирає іграшки,то вас не візьмуть.
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
В мене є садок, конфліктних дітей не приймаємо взагалі.
Є пробний тиждень. Якщо дитина себе поводить агресивно і не реагує на зауваження, то ми з такими дітьми прощаємося.
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляКрапипопка
Є діти, які в родині виховуються по іншому, тому без сенсу цим займатися в садочку.
2,5 років це вік, коли діти дуже добре розуміють слово не можна і ні.
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
А чому? Не можете знайти підхід? У Вас, по ідеї повинно бути педагогічне образовання, ні?
когдадеЦкие• 11 сентября 2024
2.5 года ребёнку, а у них все дети ангелочки?) Честно, очень странный садик.
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Підхід в чому?
Садок несе відповідальність за кожну дитину і одна неадекватна дитина може бути проблемою.
В моєму садочку був випадок, коли агресивна дівчинка 3 років, так виривала ножички з пальців другої дитини, що зламала їй палець.
Оплатили повністю лікування дитини.
В державних приймають всіх.
Оплатили повністю лікування дитини.
В державних приймають всіх.
Крапипопка• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Педагог ви так собі.
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляКрапипопка
Педагог ви так собі.
А я не педагог. Навіщо в садочку проблемна дитина, якщо я можу взяти безпроблемну.
Це заводи ризики. Вони мені не потрібні.
Крапипопка• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Успіхів у вашому БІЗНЕСІ
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляКрапипопка
Успіхів у вашому БІЗНЕСІ
Ну моєму садочку не один рік. І батькам подобається такий підхід, бо вони можуть бути спокійними за своїх дітей, а педагоги можуть без перешкод займатися дітьми
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Підхід в чому?
Оплатили повністю лікування дитини.
В державних приймають всіх.
Оплатили повністю лікування дитини.
В державних приймають всіх.
Що значить ’неадекватна’?
Якщо дитина в 2,5 роки не може поділити з іншою іграшкою.... хто в цьому випадку неадекватний?
Вона не кидається ні на кого з ножницями чи ще з чимось
Соображалочка• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Що значить ’неадекватна’?
Я думаю вихователі роблять зауваження.Вам озвучили причину,не слухає вихователів.Так,не можуть поділити,вихователі роблять зауваження і інші діти реагують.
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
В 2,5 років всі діти реагують... правильно?
Соображалочка• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ні,не всі.Цей садок залишає тих,хто реагує.
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
А зайняти дитину чимось іншим, щоб вона забула ту іграшку, не намагались?
из желе я• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ваша дитина Вас не слухає,Ви самі це писали. Для чого їм займатися перевихованням Вашої дитини, не факт, що методи Вам сподобаються, якщо вони можуть взяти дитину, яка чує і слухає і спокійно займатися усіма,а не одною Вашою?
Фуліганка• 11 сентября 2024
Автор, спокойнее относитесь. Все хотят удобных детей, особенно в гос. Частные если имеют спрос вот так могут вертеть носом. Вам конечно искать другой сад, оставаться здесь при таком предвзятом отношении всеравно ребенку не на пользу.
Бутербродница• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Вы серьезно ?
Вот вы тупо шутите или детей никогда не было ? В 2.5 слово нельзя ? Вы такие нельзя когда у ребёнка истерика, он такой ок, нельзя так нельзя… 😂😂
Да уж горе воспитатель 😂😂
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Не перевиховувати, а знайти підхід!!!! Це різні речі
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляБутербродница
Вы серьезно ?
Да уж горе воспитатель 😂😂
Ну нахера мені в садочку такі діти?
Ми приймаємо з 2 років. Якби всі діти в такому віці не розуміли що таке неможна і ні, то ми б їх не відсіювали.
Бутербродница• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Сразу видно что у вас нет детей!
А желаю я вам лично такого ребёнка своего !
У меня первый сын прямо идеал …
Второй … психика и здравый смысл вышел из чата …
И что мне его застрелить ? Если такие как вы, еще и за деньги и не малые деньги не можете найти к нему подход ?
Не все дети удобные … давайте как в Спарте, всех не послушных нафиг со скалы …
Я б таким как вы «чудо» владельцам «чудного шарашкиного» сада не доверяла бы ребёнка …
У меня первый сын прямо идеал …
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Саме так. Кому це потрібно, якщо батьки самі не займаються своєю дитиною
Пишу з калідору
• 11 сентября 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Ну нахера мені в садочку такі діти?
’Нахрена в садочку такі діти’....пєдагог....аж матюкнуться захотілось...все з Вами ясно
Пластилин_Колец• 11 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так а чому ви не знайдете підхід до своєї дитини?