Місячне Сяйво• 11 сентября 2024

Хто робив ЕКЗ (ЭКО) в Києві? Порадьте або посваріть лікарів і клініки.

Дівчата, у кого були вдалі, або не вдалі спроби ЕКЗ? Поділіться історіями і лікарями в яких були. Дякую!
Мальовнича даль• 11 сентября 2024
Володимир Котлік в МіД на Литвинського, в 2018 році з першої спроби дівчинка, в цьому році з другої спроби, на сьогодні 15 тижнів вже))

автор Місячне Сяйво • 11 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Довго обирали лікаря? Як взагалі обирати? По якому критерію ви обирали?
автор Місячне Сяйво • 11 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
До речі, яка ціна в них? На генетичне дослідження ембріон віддавали?
Уравнобешенная• 11 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Зайшла порадити цього ж лікаря, але з далекого 2011
У мене трішки інша ситуація, невдале екз і самостійна вагітність через цикл. Але лікар дуже класний
Плекаю думи• 11 сентября 2024
Дуже давно робила в Надії. Вони тоді тільки відкрились, і боролись за кожного пацієнта. Лікарів мабуть немає сенсу називати, бо вони тоді були у віці. В 2007році.
В Ісіді тоді був конвеєр. Ніхто не розбирався в причинах невдач. Робили спробу за спробою. Як і в деяких інших. Тоді вибору особливого не було. Здається 5 чи 6 клінік було.
Нашли в капусте• 11 сентября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Теж робила в Надії. Обирала саме по лікарям, і чекала декілька місяців, щоб просто на консультацію попасти до Веселовського В.В. Дуже важливо знайти саме свого лікаря, до якого буде стовідсоткова довіра...
Даа, були часи колись. Вже дванадцятий рік моїй донечці. А ще був класний сайт ’БейбіМама’, і там дівчата екошки давали одна одній колосальну підтримку. То було так зворушливо, чекати всім гуртом хгч та полосатих тестів)
Триндичиха• 12 сентября 2024
Робила також на Литвинського, але в Адвени. З 2 спроби, зараз дитині рік. Все подобалось, бувало навіть що переносили консультацію через обстріли на той самий день, але пізніше- щоб підготовку всю не просрати. За другим певно також підемо туди.
МаринаХ28• 15 сентября 2024
Робила у Котлік В.В.
З першої спроби, 15 тижнів зараз, дівчинка.
Знайома робила у нього, з першої спроби двійня, дівчатам 3 міс.
Також знаю двох діток яким вже 13 та 6 років (брат та сестра).
МаринаХ28• 15 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
І в мене 15 тижнів, також у Котлік робила.
З першої спроби

автор Місячне Сяйво • 16 сентября 2024
Ответ дляМаринаХ28
З першої спроби
А можете підказати вартість? Записалась до нього на четвер.
МаринаХ28• 16 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Мені підібрав протокол за 130000 грн.
Це було на початку квітня.

Все ж залежить від Вашої ситуації, причини не настання вагітності і тд.
Я Вам бажаю успіхів!!!!!
автор Місячне Сяйво • 16 сентября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Мені підібрав протокол за 130000 грн.
Це було на початку квітня.

Я Вам бажаю успіхів!!!!!
Ну ви знаєте, це не найдорожчий варіант. Мені в одній клініці нарахували 156 000 грн і це типу зараз, а через пару тижнів у них підвищення. В іншій теж як у вас 130 000 тис. Але в мене ситуація непроста. Є одна маткова труба, зробили знімки, а вона довгувата, типу 50% на 50% що ембріону не вистачить часу вийти в матку. В мене вже одна позаматкова була, не хочу іншу. Тому в чт піду до Котліка, що він мені скаже.
автор Місячне Сяйво • 16 сентября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Мені підібрав протокол за 130000 грн.
Це було на початку квітня.

Я Вам бажаю успіхів!!!!!
Ого! В 130 тис входило ще генетичне дослідження?
автор Місячне Сяйво • 16 сентября 2024
Ответ дляМаринаХ28
Мені підібрав протокол за 130000 грн.
Це було на початку квітня.

Я Вам бажаю успіхів!!!!!
Бо я теж хочу 2-3 дослідити.
МаринаХ28• 16 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
До МіД ми консультувались в Іксі клінік, то в них взагалі є протокол за 430000 грн, 5 спроб дають. Гарно підводили, що вік дозволяє, спермограмма ідеальна, і тд, ми навіть і загорілись.
І от зараз в мене питання, в моєму випадку вийшов 1 ембріон (1 спроба), з чого б вони брали ще 4 спроби? Або я щось не так зрозуміла з протоколу і вони кілька разів стимулюють.
МаринаХ28• 16 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Так. В нас 1 ембріончик пройшов всі етапи.