Тундиринда• 12 сентября 2024
Підкажіть наймальовничіші курорти Єгипту)
Були в Шармі ну не вау, можливо є готелі з красивою територією) або куди ще можна полетіти в березні (кінці), але не більше ніж за 100 тис грн на двох.
Менее Более• 12 сентября 2024
Марс Алам, дуже сподобалось, лише отелі в блакитна вода, без базарів і іншого, для тих, хто хоче насолодитись природою
Тракторні війська• 12 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
От аэропорта долго добирались?
Едимнаморе• 12 сентября 2024
Єгипет славиться красою Червоного моря, Що можна виростити в пустелі? Пальми, квіточки, зелена трава, все з поливом.
Тундиринда
• 12 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
А там є щось мальовниче крім моря?
Є красиві готелі)
Полтавська галушка• 12 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
Є красиві готелі)
Курорт і готель наче ж різні речі
Кусюче сонечко• 12 сентября 2024
Ответ дляТундиринда
Є красиві готелі)
Так вибирайте готель, а не курорт.
На будь якому курорті Єгипту можуть бути мальовничі готелі, їх там сотні різних.
Mariia_touragent• 12 сентября 2024
Красиве море, підводний світ, готелі з зеленими територіями, наче оаза в пустелі-є. А так, щоб саме курорти мальовничі...Можливо, цікаво буде із серії ’з родзинкою’- Ель Гуна, вирізняється серед інших, доволі симпатичний сам по собі...
Mariia_touragent• 12 сентября 2024
Ель Аламейн - курорт не мас.маркет, море зачаровує кольором, але так щоб саме ’природа’...
Mariia_touragent• 12 сентября 2024
Це якщо в загальному плані. Додам важливу ремарку щодо сезонності: якщо вас зацікавить ’інша сторона Єгипту’- Ель Аламейн/Мерса Матрух, бірюзова водичка та білосніжні пляжі, враховуйте, що пляжний сезон там також інший, мінімум з травня-місяця (літо).
Mariia_touragent• 12 сентября 2024
Якщо Вас задовольнять звичні масові курорти і просто готелі з красивою зеленою територією- їх більш ніж достатньо. Бюджет хороший, дозволяє обирати з кращих- залишилось вибрати той єдиний і до душі).
Тундиринда
• 12 сентября 2024
Ответ дляMariia_touragent
Так дуже хотіла цей напрямок, але сезонність не підходить