Регионщица• 12 сентября 2024
Коли йти в школу дізнаватися за 1 клас 2025?
Дитині на наступний рік в школу. Коли можна йти подавати документи?
ПотеряласЯ Я...• 12 сентября 2024
Уже сейчас. Формируются классы.
С января будут подготовительные уже со своим кл руководителем.
Сама купляю квіти• 12 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Уже сейчас. Формируются классы.
Скорее всего такая организация процесса именно в вашей школе. И она не приветствует закону.
Мамина корзиночка• 12 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Уже сейчас. Формируются классы.
Нічого подібного в нас не було. Якщо у вас так, то це мабуть через перенавантаження школи.
Творю чудеса• 12 сентября 2024
весною. у всіх школах дата старту прийому документів має бути однакова, якщо не помиляюсь. якщо у вашій школі, куди хочете потрапити, є нормальний сайт, слідкуйте там за оновленням. а взагалі, по прописці приймають абсолютно всіх.