Шиворот Навыворот• 12 сентября 2024

Дівчата в кого проблеми з підшлунковою, які у вас були симпотоми

У мами вже декілька місяців тошнота, іноді болі в районі правого підребер´я, важкість в шлунку.УЗД робила в нормі, аналізи, біохімія теж, по ФГДС нічого критичного, хронічний гастрит.Але симптоми є , хоча пила і креон і омез і ще якісь ліки за призначенням, толком покращення, було на короткий час.Не знаємо що думати, записплись до іншого лікаря.Я читаю що симптоми у мами схожі на панкреатит, але ж узд в нормі.Підкажіть хто страждає панкреатитом які у вас симптоми?
Юпитерная• 12 сентября 2024
вам диета постоянная нужна , все вареное , пареное , бульон не жирный , овощи тушеные , сырое вообще нельзя в период обострения .
смотрите диету в интернете ...
это должен быть образ жизни. , а не неделю ..
Сірничок• 12 сентября 2024
Якщо пила креон кожен раз після їжі хоча б тиждень і легше не стало, то напевно треба щось інше шукати.
У мене останній раз як запалення почалось я на вулиці від болю впала, дихати навіть боляче було, то навіть з такими болями через тиждень креону було помітне покращення. Але їжа дієтична, звісно.
Тошноти, важкості в шлунку при панкреатиті у мене немає, тільки сильні ріжучі болі що віддають в спину/руку
НеКонец-Света• 12 сентября 2024
Може то жовчний, якщо в правому боку болить, бо підшлункова зліва.
Jasmin_852• 12 сентября 2024
Причем правое подреберье к поджелудочной? Поджелудочная находится слева. А справа, скорее всего застой желчи. Урсосан вам в помощь.
sky-labs• 12 сентября 2024
Биохимию крови, кал на панкреатическую эластазу сдавали?
Проблемы желудка напрямую связаны с заболеванием поджелудочной железы.
Посмотрите недавнюю тему про омепразол
Язикувата Хвеська• 12 сентября 2024