Мафиозная• 12 сентября 2024

Пенсия пришла?

Моим родителям не пришла пенсия за сентябрь. Мы не в Украине , обычно приходила 5 го. Это задерживают или нужно ехать разбираться ?
Джинци на Флісі• 12 сентября 2024
Приходило всем смс что нужно пройти идентификацию.

Сижу_и_плачу• 12 сентября 2024
пришла еще 5-го, но я в Украине
Я Головна• 12 сентября 2024
Идентификацию прошли?
автор Мафиозная • 12 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
Идентификацию прошли?
Нет, это онлайн можно сделать?
автор Мафиозная • 12 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
Идентификацию прошли?
3 месяца назад отправляли фото паспорта и еще что то , может оно это и было. Дело в том, что они из луганской области, сейчас у меня в Польше, может для тех областей остановили выплаты
Я Головна• 12 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
Так надо не фото, а видеозвонок. Скорее всего им приостановили из за отсутствия верификации
Я Головна• 12 сентября 2024
Сервісна послуга – подання заяви на проведення фізичної ідентифікації за допомогою відеоконференцзв’язку, призначена для пенсіонерів які:
1. проживають на територіях активних бойових дій, територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, щодо яких не визначено дату завершення бойових дій або тимчасової окупації, і виплату пенсій яким було припинено в період з 1 серпня 2022 року для відновлення виплати (постанова Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 162);
2. мають статус внутрішньо переміщеної особи (набули в період до 24 лютого 2022 року) та одержують пенсію через відділення АТ “Ощадбанк” для проходження ідентифікації (постанова Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637).
Якщо Ви належите до однієї із зазначених категорій – натисніть ’Продовжити’
автор Мафиозная • 12 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
Спасибо, сейчас будем разбираться как это сделать
Ку ка ку ка ку• 12 сентября 2024
Ответ дляМафиозная
Знакомая из Херсона , часть оккупирована им Украина перестала платить пенсию, они уехали за границу

Твоя космішна• 12 сентября 2024
Автор, ви спочатку зайдіть в особистий кабінет ПФУ, чи зателефонуйте на гарячу лінію, зʼясуйте що там з пенсією, а тоді вже слухайте поради, кому треба була ідентифікація, тим ще в квітні не заплатили, у вас щось інше