Птица Говоруша• 12 сентября 2024
Чому люди не розходяться коли не люблять?
Питання і до чоловіків і до жінок?
От видно, що вже мучають один одного, але життя не дають…будуть гуляти…але не відпускають.
В чому прикол?
Дівчина заглядєніє• 13 сентября 2024
Ответ дляАнонимус Я
Есть люди, которые могут жить абы с кем
Ну у таких по 10 браков за жизнь. Есть, но это скорее исключение
Анонимус Я• 13 сентября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не обязательно
Бибер-анонимер• 13 сентября 2024
А зачем расходиться? Муж нигде не лазит, я тоже. Живем вместе. Любовь? Нет. Привязанность, теплые отношения, близкие люди. Расходиться потому что чувства не те? Так можно каждые 2-3 года по уям скакать. Ясно же, что через 15 лет брака чувства не те и не такие как в медовый месяц.
Смысл расходиться? Дети в полной семье, их любят. У нас перед ними ответственность. Да и нам неплохо жить вдвоём
Залізна тьотя• 16 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Підтримую вас 🫂Я теж так думаю зробити. Але як потім? Ми вдоє розлучений людей живемо в одній хаті і спимо в одній спальні? ( куплю собі ліжко окремо наприклад). Ходимо мовчки один поза одного, користуємося одними речами, холодильником. То таке як і не розлучатися.
Ми не спимо в одній спальні. В одній квартирі не планую жити. Хочу, щоб він залишив нам з дітьми квартиру, шукаю варіанти виплатити його частину. Ну або продавати і гроші навпіл, але тоді нічого путнього не буде ні в мене, ні в нього. Ще є варіант залишити дітей з ним і піти жити до моєї мами. Але розглядаю його в останню чергу.
Залізна тьотя• 16 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Просто якщо ви чужі люди, або повністю різні, то навіщо жити разом і бути усім нещасливими?