Кінофест в Торонто скасував показ фільму, бо «загроза публіці».
Ризики мовляв ( на скані ) , просто ризики ...
Зато
TVO більше не підтримуватиме і не транслюватиме фільм «Росіяни на війні», що відбілює російських окупантів, які воюють проти України.
Про це йдеться в заяві TVO.
«Ми прислухалися до українсько-канадської громади та до їхнього вдумливого і щирого внеску. Рада директорів TVO вирішила поважати відгуки, які ми отримали, і TVO більше не підтримуватиме ті не транслюватиме «Росіяни на війні»», — написали в медіаорганізації.
Також TVO перевірить процес фінансування цього проєкту. Однак наразі це не означає, що гроші, виділені на фільм, відкличуть.
Кілька днів тому Конгрес українців Канади звертався до медіафонду The Canada Media Fund (CMF) через те, що він профінансував «Росіяни на війні» грішми канадських платників податків — 340 тисяч канадських доларів (приблизно $250 тисяч).
Зато
Про це йдеться в заяві TVO.
Проєкт фінансувався через спеціальну програму Broadcaster Envelope Program, у якій регульовані Канадської радою теле- і радіомовлення (CRTC) мовники обирають проєкти, на які автоматичного виділяються гроші від CMF.
Фільм «Росіяни на війні» обрав мовник TVO і використав для нього свій слот у бюджеті.
Матьє Шантелуа наголосив, що CMF розуміє занепокоєння Конгресу українців Канади й офіційних представників України і спілкувався з організаторами Міжнародного кінофестивалю в Торонто, а також продюсерами фільму.
Ответ дляLudaSHS
Але до сьогодні той фестиваль прямо на своєму стояв, поки ті всі демонстрації, запити, це свобода слова? Вибілювання росіян?
Гроші, гроші вирішують все. Допоки не піднялася хвиля, тоді на дупи стали підгорати й заборонили іто якби не розголос то плювали б вони на цінності і наші в вами почуття й війну,в них на першому місці користь для себе, адже це не з ними відбувається, тому й треба не лише на полі бою бути доказувати нашу рішучість .
Ответ дляНaталка
В політика, українська громада в Канаді дуже чисельна.
У фільмі показані лише короткі проблиски реальних боїв, він не дає розуміння про руйнування, які Росія спричиняє в Україні.
Зокрема, у стрічці фігурує українець, який воює на боці Росії та розповідає, що в Україні громадянська війна і що Україна бомбила власні східні області. Інший персонаж транслює класичний російський наратив про українців-нацистів.
Герої фільму — «бідні прості росіяни», які воюють тільки за гроші, не розуміють, навіщо потрібна ця війна, плачуть за загиблими й взагалі ними маніпулюють політики.
Бабель
Я не Сірожа• 13 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Бабель
Як же не вистачає блюючого смайла...
А краще смайла з сокирою в голові.
Ответ дляLudaSHS
Бабель
Якась несінітниця. Якщо ’ними маніпулюють політики’, то нацисти і ’дамбілі бамбас’ то і є маніпуляція.
Ответ дляLudaSHS
Бабель
Значит наши должны снимать и подвигать фильмы с правдивым описанием событий
Ответ дляХелицера
І не тільки наші
Памʼятаєте статтю - документальний фільм Нй Таймс про Бучу, це був взрив в інформаційному середовищі, і тоді російська пропаганда почала програвати демократичний ринок
Ответ дляLudaSHS
І не тільки наші
Но иностранцам это не интересно,кто смотрит документальные фильмы про чужие войны.
Ответ дляrybka21
Ну і навіть як тут ’гражданская война’, то військова інтервенція є формою агресії та порушенням суверенітету.
Незрозуміло, що хотіли донести автори фільму. Що русня покидьки?
По словам режиссера, идею фильма подсказала случайная встреча в поезде московского метро с жителем Украины по имени Илья. Мужчина средних лет сказал ей, что собирается на фронт воевать на стороне России. Заинтригованная его историей, режиссер отправилась за ним следом в опасное путешествие на передовую. По ее словам, никакими разрешениями она не располагала. Большинство солдат и медиков батальона, которые ей встретились на пути, очень молоды. Некоторые из них повторяли нарративы российской пропаганды, утверждая, что собираются искоренить в Украине «нацизм». «Русские и украинцы – братские народы», говорили другие, и цель вторжения – укрепить это единство и защитить права русскоязычных.
Ще там сама поїхала, сама тусила місяцями, і без дозволу рашки і генштабу
Ответ дляrybka21
То же,что они доносят везде. Что они простые люди и ничего не решают. Вообще конечно ,чтоб понимать о чем речь надо посмотреть.
Ответ дляLudaSHS
Интересно, обычный канадец понял эту логику, бомбят Одессу,чтоб укрепить единство и защитить меня)).
Ответ дляLudaSHS
Ага, ага.
Сама такая приехала с камерой на линию фронта, полгода что-то снимала, брала интервью на канадские деньги.
Всё сама.
И ни у кого из российских военных не возникло вопросов, что это мадама тут делает с аппаратурой. 🤣🤣
Ещё подбор актёров (рашистких орков) порадовал, такие все милые зайчики, мимими.
Уши ФСБ не просто торчат, а не влезают в кадр!
Мы, украинцы, проигрываем информационную войну ублюдкам российским. Увы.
Всё сама.