Не пириживай• 13 сентября 2024
Як вам Лісабон?
Намагаюся знайти якісь пристойні апартаменти і відгуки жахливі - клопи, терміти, таргани, сміття, бомжі. Там справді так все страшно, варто взагалі подивитися це місто?
Пиши-пропало• 13 сентября 2024
Нам понравилось. Снимали двушку в самом центре за 100 евро/ночь. Не идеальная, но жить можно. Точнее так, там все было чисто, без клопов, но она очень темная - стены черного цвета.
Город понравился, но Порто больше, если честно. Из минусрв - пробки, проблема с парковкой. На авто тяжеловато.
Мая твая не панимать• 13 сентября 2024
Лісабон не вразив. Особливо дивитися немає чого. Але я балувана і відвідала більше 30 країн. Я б радила Порту, мис Рока, о.Мадейру в Португалії
Не пириживай
• 13 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
По мне там грязно.
Нормальное жилье можно найти от 2000€
Мені на 1 ніч, бюджет до 200 євро, але все одно нема нічого хорошого, багато негативних відгуків
Фрекен бок• 13 сентября 2024
Ответ дляНе пириживай
Ищите отель
Турим посмотрите
Чтооооооооооо?• 13 сентября 2024
Я в отеле жила, была в командировке на конференции, все было очень прилично
Не пириживай
• 13 сентября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Які райони хороші?