Кукусики• 13 сентября 2024
Щось із шкірою долонь твориться
Під шкірою волдирі чи пухирі зудять, їх багато і всі долоньки ними усипані всередині.
А зверху шкіра сушить дуже.
Як це прибрати?
Авітаміноз - я б не сказала - їм все і багато вітамінів
А зверху шкіра сушить дуже.
Як це прибрати?
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
давайте честно.. сколько раз в день вы моете руки?
багато раз мию.
В мене це тільки тиждень-два таке.
Якби рідко мила руки - то і раніше було б, чи не так?
В мене це тільки тиждень-два таке.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
багато раз мию.
В мене це тільки тиждень-два таке.
проблема сначала психологическая видимо
как-то у меня покупала крем одна девушка. хотела эффективный крем.. сама при этом раз 30 в день мыла руки. психологические проблемы крем не лечит.
Дама с собачкой• 13 сентября 2024
схоже на чесотку...якщо висип парними пухирцями ( по два поруч), то це чесоточний кліщ, він через один пухирець залазить під шкіру, через інший вилазить...якщо це воно, то вам до дерматолога
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Только руки ?
На стопах нет такого ?
нема. Скрізь все чисте.
Тільки долоньки.
Два тижні ходжу на танці, там дуже всі потіють і мої руки мокрі під час занять завжди.
Може там чимсь заразилась? Перекладини старі, можливо брудні і я щось занесла якусь інфекцію?
Тільки долоньки.
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Чесотка скорее всего
а чим її вилікувати?
Не гавкаю- но охраняю• 13 сентября 2024
В мене влітку така проблема з пальцями- пухирці, зудять, потім на їх місці- суха шкіра, яка починає злазити...
І ходжу з облізлими пальцями.
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
І ходжу з облізлими пальцями.
А потіли долоньки?
Тро Нью-Йорку• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
а чим її вилікувати?
Перметрин, но лучше к врачу, чтобы подтвердил
Не гавкаю- но охраняю• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
А потіли долоньки?
Та ні.
Я грішу на телефон. Цілими днями з рук не випускаю, а влітку він сильніше гріється.
Тектологиня 80lv• 13 сентября 2024
+ дисгідротична екзема. І те що часто миєте руки робить гірше
Ламборджини• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
а чим її вилікувати?
Это не чесотка. Дисгидротическая экзема.
Не гавкаю- но охраняю• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
нема. Скрізь все чисте.
Тільки долоньки.
Тобто у вас це чітко співпало з танцями і потовиділенням?
Марфа Українівна• 13 сентября 2024
В мене таке було минулого року. Руки мию , з цим все ок. Це не було коксакі, бо нігті злазять , температура , колись у дитини було. Підозрюю , що це було на нервовій системі або алергія. Пила л-цет від алергії 3 р на день , бо ті таблетки , які приймати 1 раз на добу - не помагали.
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да, якесь співпадіння
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляokogteva
Автор, погугліть дисгідротична екзема. Не схоже?
Погуглила.
Схоже на її початок
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Думаю, да, вона.
Що робити?
Мені здається мазі не допоможуть.
Воно наче зсередини лізе. Це щось пити треба
Що робити?
Мені здається мазі не допоможуть.
Ламборджини• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
Думаю, да, вона.
Що робити?
Мені здається мазі не допоможуть.
Що робити?
Мені здається мазі не допоможуть.
Хреновая это история. У меня она больше 20 лет. Бывают ремиссии по несколько лет. У меня началось со стоп, потом и ладони подключились. Мази помогают только пока мажешь, потом по-новой. Поэтому ими практически не пользуюсь. Со стрессом у меня это не связано. Диеты строгой не придерживаюсь, но, когда употребляла много быстрых углеводов и пищевого мусора по молодости, то обострения были сильней. Мне кажется, что это связано с ЖКТ, в частности с желчным и печенью. Как только ухудшается отток желчи, так сразу чешутся руки/ноги. При сильном зуде могу выпить лоратадин разово.
Неприятная штука, но волшебной таблетки от нее нет, увы.
Мавка• 13 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
У мого сина скарлатина була, теж пухірці, а потім злазила шкіра на долоньках і підошвах
Забрызжу ядом• 13 сентября 2024
Ответ дляКукусики
Думаю, да, вона.
Що робити?
Мені здається мазі не допоможуть.
Що робити?
Мені здається мазі не допоможуть.
Лізе зсередини, але якщо нічого не будете робити, то полізе далі і розчухаєтесь в мʼясо. Треба мазь з гідрокортизоном. Вона прибере зуд та запалення. Мазати руки додатково емольєнтом (крем, що зберігає вологу в шкірі). Мені дуже допомагає ліпікар від Ля Рош. І згадуйте, що такого в ці два-три тижні відбулося, що вона зʼявилася. У мене це від стресу. Коли в житті трапляється дуже сильний триндець, починається і екзема.
Всі домашні та побутові справи, особливо з водою повʼязані, в рукавичках. І завітайте до дерматолога також.
Пульт от линолеума• 13 сентября 2024
У мене такі пухирці поодинокі бувають.
Спочатку свербить зсередини, потім червонії, біліє, лущиться і зникає.
Цей я вже заполірувала пилочкою і замазала кремом
Кукусики
• 13 сентября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Гідрокортизон є, дякую. На ніч намажу.
Начиталась в інтернеті, що треба лоратадин, мазь тримістін і щось седативне в комплексі