Ду да ду да ду• 14 сентября 2024
Препарат Урсодеоксихолевоі кислоти. Хто який приймав?
Лікар радить урсофальк, але знаю, що є аналоги. Порадьте, який приймали. Дякую
заварний look• 14 сентября 2024
Я Урсофальк пила. Маме от Урсосана, Укрлива было плохо, Урософальк хорошо переносила. Я на себе решила не эксперементировать
Поумничка• 14 сентября 2024
Мені нічого не підійшло.
Приймала дуже довго.Тільки як припинила приймали стало краще
Коханозадовільна• 14 сентября 2024
Пила и урсофальк, и укрлив, сейчас пью урсис (он самый дешевый) - разницы между ними не заметила.