Карма хамелеона• 14 сентября 2024
Нужно ли покупать комод для пеленания?
Подскажите пожалуйста, кто опытный))) нужен ли комод с пеленальным столом? Либо бесполезен?
СкумбріяП8• 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Проще
Кому как. Мне было не очень удобно переодевать ребенка на диване
Зубожиння• 14 сентября 2024
Мені будо дуже зручно. Звісно, можна і на ліжку. В гостях я і на підлозі підгузки міняла бувало, але питання в зручності.
Прямо стояти, не згинатися, не тягнутися, всі речі під рукою. Потім прибирається верхня дошка, що розкладається, і залишається просто комод.
Надежда наш компас• 14 сентября 2024
У нас ось такий... Вибачте за творчий безлад, зараз це у сина робоча зона ...
Верхня частина складається і може надалі служити поличками, ми до нього придбали барний стілець і це ще інколи служить письмовим столом
Надежда наш компас• 14 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ні, це не зручно, я не вмію стоячи дитину переодягати
В якому смислі стоячи?...
ви сидячи переодягаєте? Так зручно взагалі?
Телячі ніжноСті• 14 сентября 2024
Ответ дляНадежда наш компас
В якому смислі стоячи?...
Так, завжди сидячи на ліжку або підлозі
Мост_Устал• 14 сентября 2024
Если есть свободное место в комнате - купите.
Будет меньше болеть спина первое время.
Когда ребенок перерастет ширину комода, то возможно пару раз с комода упадет. Будете тогда нервничать.
В год или в два года большая вероятность, что он тот комод на себя уронит.
Купите пеленальную доску с твердой основой и пеленайте на доске, на своей двухместной кровати.
Кстати, как на фото - доска на кроватке - лично я никогда так не пеленала. Только доску на двухместную низкую кровать.
Помните, по инструкциям, комоды необходимо прикручивать к стенам!
Почитайте про комоды-убийцы из ИКЕА.
Будет меньше болеть спина первое время.
Почитайте про комоды-убийцы из ИКЕА.
AnettaGold• 19 сентября 2024
Корисно перші місяці 3, потім дитина як почне перевертатись і активно рости , то і місця мало і не зручно
Але як комод то треба завжди
Є спеціальні пелинальні дошки , які можна ставити на звичайну кроватку , стіл
Але як комод то треба завжди