Не зви чайна• 14 сентября 2024
Ось вам і самотній мужчина….
Два роки були разом, він ВПО, такий гарний приємний чоловік, з жінкою розійшлись перед війною, має двох дітей
Після повномасштабного вона з дітьми поїхала у Німеччину, а він до родичів в наше містечко
Два роки я жила як у казці, і на тобі, як грім серед ясного неба, після двох років, жінка сказала повертається в Україну і вони хочуть спробувати налагодити відносини заради дітей
В мене такий шок, я перший час хотіла з вікна вийти, тільки сліз проплакала
Вони повернулись у серпні з того часу ми більше не бачимось ….
Дівчата що робити?
тяжкаялюдина• 14 сентября 2024
Чекати, поки у них все стане як раніше, тобто розійдуться. Або жити далі)
Всех анонимов аноним• 14 сентября 2024
Т.е. развод официальный был или посрались просто и как бы разошлись?
Ну он предатель по-любому, за Вашей спиной налаживал отношения с бывшей
Не зви чайна
• 14 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
А треба щось робити?
Ось я і питаю, бо мислити логічно стосовно своєї ситуації важко, а зі сторони видніше
Юпитерная• 14 сентября 2024
ну вешал вам что разошлись- теперь жена вернулась и все - мужикам пофигу - вы были удобны
Рекламама• 14 сентября 2024
Я вам гарантирую , он к вам пробежит и пол года не пройдет 😁 а по сути он козел. Вам шлю лучи поддержки - мужики сводочи !
Юпитерная• 14 сентября 2024
Ответ дляРекламама
если жена погостит и поедет обратно по европе колесить - да может и прибежит или другую лохопету найдет
Не зви чайна
• 14 сентября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ви думаєте розійдуться?
Я іноді теж думаю, що вони з початку війни не жили в Україні, в за два роки жодного разу не приїздили, подивляться що і зі світлом проблеми, і взагалі важко та поїдуть знову
Тим більш тут не їх домівка, вони ВПО, тут у родичів живуть
ОбережнаЯ• 14 сентября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
вдвойне
за спиной жены - мутил с автором ))
короче, мужик тот еще пройдоха, нигде не упустит )))
за спиной жены - мутил с автором ))
Не зви чайна
• 14 сентября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я вже нічого не знаю, він така відкрита людина, все розказував про себе як є, сказав що розійшлися перед війною, я документи в нього не питала, тай логічно було б якщо об дружина поїхала з чоловіком ( ми у більш менш спокійному регіоні) а дружина зразу поїхала закордон, вони тут не жили разом
тяжкаялюдина• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ви думаєте розійдуться?
Розійдуться не через світло і житло. Ті проблеми, які були до, нікуди ж не ділись. Їх просто відстрочили. Ну хіба вони повністю переглянули свої відносини і готові все зрозуміти, пробачити, подолати. Навіщо вам витрачати час і чекати, чекати, чекати невідомо на що. Подякуйте долі за два роки казки і живіть далі
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Да никто и не расходился. И предатель он по отношению к жене. Автор не знаю чем думала.
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляРекламама
Он прибежит только если жена назад поедет.
Всех анонимов аноним• 14 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Так предатель он, если гулял от жены
Почему и спрашиваю в разводе был или нет?
Не зви чайна
• 14 сентября 2024
Ответ дляРекламама
Не проходить вже місяць часу, в нас була річниця, я спекла тортика, кликала його, він не хотів йти, але потім прийшов, я розплакалась, він мене обняв та пішов на роботу, в нас нічого не було, він сказав що не може обманювати дружину
Водійка хімарса• 14 сентября 2024
Осознать, что в жизни ничего не бывает вечно. Всё меняется и проходит. Поблагодарить за два прекрасных года, отпустить и найти другого.
Когда мы выбираем отдать кому-то свою любовь мы всегда одновременно выбираем стать зависимым от решений избранника. Осознайте это и создайте себя счастливой. Сейчас это только Ваш выбор быть жертвой.
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ви думаєте розійдуться?
И? Вы еще пару лет с ним поживете?
тяжкаялюдина• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
По ходу не не може, а не вміє, чи йому в напряг.
Невгамовна• 14 сентября 2024
Чоловіки справа не постійна.Ще не вистачало через них виходити в вікно.Боже,як це себе не любити треба.
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
А не логичнее было ему с ней сразу выехать, не?
КоКоКоКоКоКо...• 14 сентября 2024
Автор, якщо він вам треба, то почекайте. Ще максимум пару тижнів. Але, якщо повертається, то маринуйте по повній. Далі, все як захоче ’хазяйка ситуації’! Є ще другий варіант: не повернеться. Тоді, вважайте, вам повезло.
Телефон Рубика• 14 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
При чем тут автор? 🤦♀️ Если мужик говорит, что свободен, то вы сыщика нанимаете?
ЧупакабраЗеБест• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
сейчас таких ситуаций будет тома. это такой период пришел, то был период что тут многие писали ’брак развалился, я в польше, мы уже не семья’.
вот пришел новый виток, польские жены захотели назад.
Мядуза аля моргонер• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Какой честный, не хочет обманывать жену
А шо ото было два года с вами?))
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так предатель он, если гулял от жены
Нет, конечно. Но автора это и не интересовало, ни развод, ни 2 детей. Ей непонятно только почему жена уехала и вернулась. А не интересно чем бы он 4 человек содержал и где бы они жили.