Не зви чайна• 14 сентября 2024

Ось вам і самотній мужчина….

Два роки були разом, він ВПО, такий гарний приємний чоловік, з жінкою розійшлись перед війною, має двох дітей
Після повномасштабного вона з дітьми поїхала у Німеччину, а він до родичів в наше містечко

Два роки я жила як у казці, і на тобі, як грім серед ясного неба, після двох років, жінка сказала повертається в Україну і вони хочуть спробувати налагодити відносини заради дітей

В мене такий шок, я перший час хотіла з вікна вийти, тільки сліз проплакала
Вони повернулись у серпні з того часу ми більше не бачимось ….

Дівчата що робити?
Миззери• 14 сентября 2024
Попробуйте забыть про него
Главное не встречайтесь если проявит инициативу , будет жопой на 2 стульях сидеть

Миззери• 14 сентября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Чекати, поки у них все стане як раніше, тобто розійдуться. Або жити далі)
Не надо ждать , зачем ? Продлевать свои страдания
Тем более он выбор сделал уже раз не в пользу автора
автор Не зви чайна • 14 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Попробуйте забыть про него
Ми сусіди, я іноді бачу його родину
Ініціативу він не проявляє і сказав більше не прийде, бо не може обманювати дружину
тяжкаялюдина• 14 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Є люди, яким подобається страждати)
Миззери• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ничего не делать. Предал один раз, предаст и второй
Не автора человек и все
Я натуралка• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ми сусіди, я іноді бачу його родину
Давайте честно. Мужик устроил свой быт без жены как мог: жрать и трахаться потребность осталась, но новую семью он не планировал. На СЗ 90% таких женатиков, которые годами «в процессе развода».
Баба Йога• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ось я і питаю, бо мислити логічно стосовно своєї ситуації важко, а зі сторони видніше
Мужиков с прицепом не надо было рассматривать. А уже ничего не поделаешь. В следующий раз будете осмотрительней РСП в лес отсылать сразу.
Миззери• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я вже нічого не знаю, він така відкрита людина, все розказував про себе як є, сказав що розійшлися перед війною, я документи в нього не питала, тай логічно було б якщо об дружина поїхала з чоловіком ( ми у більш менш спокійному регіоні) а дружина зразу поїхала закордон, вони тут не жили разом
Мой совет не ищите ему оправданий
Не утешайте себя что он хороший и страдает и думает о вас -это путь к тупым эмоциональным качелям
Вы не знаете его чувства , Даже слова бесполезны потому что пуступки говорят иначе
Руководствуйтесь фактами -выбрал не Вас
Вам нужен такой человек ? У вас будет доверие к нему ? Встретите того для кого будете в приоритете и будете это знать
Держитесь автор
Миззери• 14 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Да никто и не расходился. И предатель он по отношению к жене. Автор не знаю чем думала.
Не расходились
Она бы не приехала если бы отношения были плохие
Он ей вещал про любовь и как ждёт и тд а может еще слухи дошли что гуляет
Короче ничего не разошлись , если плохие отношения и 2 года в разлуке никто бы безопасность не кинул и детей не привез бы

Мафиозная• 14 сентября 2024
І так все було зрозуміло ще спочатку… нащо ви сподівались
Локшина на вухах• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Кароче. Паразит вам ездил по ушам . Слейте инфу жене.
Локшина на вухах• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Делать. Отомстить, перешагнуть и идти дальше
Локшина на вухах• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ви думаєте розійдуться?
Я іноді теж думаю, що вони з початку війни не жили в Україні, в за два роки жодного разу не приїздили, подивляться що і зі світлом проблеми, і взагалі важко та поїдуть знову
Тим більш тут не їх домівка, вони ВПО, тут у родичів живуть
Ну вы и ......
После этого снова к нему?
Локшина на вухах• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Не проходить вже місяць часу, в нас була річниця, я спекла тортика, кликала його, він не хотів йти, але потім прийшов, я розплакалась, він мене обняв та пішов на роботу, в нас нічого не було, він сказав що не може обманювати дружину
Тролятина в общем
Я тут Живу• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Швидше за все жінка ні сном ні духом, що в нього тут інша ’родина’
Може і вона там ’нове життя’ будувала але не дуже вийшло, тому повертається
Я тут Живу• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ви думаєте розійдуться?
Може дружина налагодила там собі життя з дітьми і зараз знайшла спосіб вивезти чоловіка (наприклад на себе інвалідність оформлювала чи на дитину) і він тепер поїде до родини
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
З дітьми розмовляв, без мене, я і сама не хотіла, до дітей він дуже гарний тато, все розпитує, каже як їх кохає і сумує і т.д
Лапшу вешает, понятно, а деньги детям высылал или жена ему переводы делала? Было бы у вас что-то серьезное, он бы за 2 года уж точно с детьми познакомил. Был бы он хорошим папой, он бы с ними выехал, из оккупации это не сложно, и в гости бы ездил. А он сидит на халяву в чужой квартире и любовь крутит, мечта просто!
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Йому біля 40
Ну то нормально, дітей він має забезпечувати у будь якому випадку
Так как он их обеспечивал, отправив на пособие?
Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Знаю, але не хочу афішувати, може тут дружина його читає
Так они же в разводе были, в чем проблема?)

Файна пані• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
В мене дуже сильні почуття, я не знаю як собі заборонити його кохати( може час допоможе а може і ні, якщо б він прийшов зараз я б його не вигоняла бо так скучила
Наверное, забыть иллюзию и открыть глаза.
Мрії у вирії• 14 сентября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Мужики сволочи? 😂
А бабы ожидающие, что жена свалит с детьми из-за недостатка света из воюющей страны и она сможет занять её место, ангелы во плоти? 😂

Автор создала свою жизнь так, как смогла и с её понятиями, она ещё долго будет омывать подушки слезами.
100 відсотків
Чудо Ф_ф КеДаХ• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Мені вас дуже шкода, я коханка і розумію, що не потрібна йому, як дружина,, лише секс по вихідних. Боляче, а забути важко(
Воленс-неволенс• 14 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Ви думаєте розійдуться?
Стройте свою жизнь дальше без него. Он не к детям вернулся, а к бывшей. Ни один мужчина не будет ради детей возвращаться, если ему бывшая не нравится внешне, не привлекает сексуально. Зачем сидеть как собачонка и надеятся, что у них все развалится? Даже если и развалится, вам нужен такой, который уже вас предал и не считает вас самой самой для себя?
Зубачистка• 15 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я рахувала ми з ним не чужі люди, два роки були разом, ніхто ж не буде з людиною такий час без почуттів, почуття були, але як так можна в один день розірвати стосунки, в мене в голові не вкладається
Очевидно. Він брехав,шо розійшовся і тд. Може посварилися,а може і ні. З початком війни вона виїхала,Ви ж не знаєте,як вони там спілкувалися і які гроші він слав своїй родині,які почуття були. Зустрів Вас,рішив час скоротати. Як тільки дружина повернулася-кинув одним днем. Бо повернулася кохана жінка,діти,родина. Очевидно,шо з Вами час перебував. Так,деякі чоловіки так можуть. Він відразу розумів,шо ви там часовий варіант щоб перечекати,коли родина повернеться. Думаю,що Ви закривали очі і бачили,шо справа нечиста. Захотіли поїсти чужого щастя- вимазалися в чуже гівно. Чоловік непорядний,шо казати. А з другої сторони,совість є,кинув в один момент,не зробив з Вас коханку,не морочить голову.
Зубачистка• 15 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Відклали обговорення на після війни
Бо в нього все життя лишилось в окупації, все майно, а щось пропонувати мені без фінансової сторони він не може + його кожного дня можуть забрати на фронт
Але ми майже жили разом, то я в нього ( він у родичів жив, дивився за квартирою, поки родичі закордоном) то в мене, ми сусіди
Вас це не насторожило? Яксь відмазки,запропонувати нічого не можу. Зрозуміло,шо це відмазуки,щоб офіційно не жити разом,бо це вже компромат і мінус для родини. А так він офіційно чистий перед родиною і дружиною, може десь якась баба і мєлькнула,но нікого не заводив,ні з ким не жив
Зубачистка• 15 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Він не приходить до мене, і сказав не прийде, в них віруюча родина, жінка там з сімʼї релігійної, я думаю ще то його стримує
Його стримує любов до дружини,за якою скучив.Дочекався,нарешті