Меряю линейкой• 14 сентября 2024
Що робите?
Привіт садівникам-городникам! Що робите в ці дні? Сьогодні посадила 27 полуниць,полила молоді огірки. Троянди ще не садили?
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Лежу думаю, як купити авто в Хорватії
На якій марці зупинились?
Карамбулкул• 14 сентября 2024
А, ви про садівників, тоді я мимо. Ніколи не любила копатися в землі. Я для краси)))
Играю_на_кларнете• 14 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Прибрала на клумбі, обрізала ожину. Дивлюся як палає багаття
Сусідів спалити хочете?
Карамбулкул• 14 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
На якій марці зупинились?
Та хоч би якусь вже. В горах сижу, ні магазина, ні аптеки, ні таксі. Але не знаю, як її тут правильно купити
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ожина колюча чи ні?
Карамбулкул• 14 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ммм, як я любила осінні багаття на городі у батьків, картошка печена
#Пойду_кгадалке• 14 сентября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Сусідів спалити хочете?
Від мого мангалу ще ніхто не постраждав 😄
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Ай вонт ту бай сам кар)
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ні, не колюча
В мене в цьому році неврожай, сухо було(
#Пойду_кгадалке• 14 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
У мене ожина, це єдине що вродило в цьому році нормально. Ну і кабачки, вони переживуть армагедон.
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Я також для краси, заземляюсь, щоб током оточуючих не бити)
Любимка-анонимка• 14 сентября 2024
Свято сьогодні. Нічого не роблю, їла і був секс. Ще в 20 анолійська і кіно хочу ввечері подивитись. Дуже рпдили Дівчина і море 24р
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Що за свято? День їжі і сексу?)
Любимка-анонимка• 14 сентября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Що за свято? День їжі і сексу?)
Чесного Хреста.
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляparele
Ничего не делаю, не успеваю. Все тихонько зарастает.
Ну ви вже не обманюйте, всі садівники тут бачили ваші доглянуті клумби! Троянди квітнуть? У мене багато запіклося цьогоріч(
Ответ дляМеряю линейкой
Правда не успеваю. На работе аврал, дома ремонт. Недели две уже даже не походила к ним.
Некоторые цветут ещё, вроде все выстояли. Гортензии погорели, не знаю, отойдут ли.
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляparele
Анабель моя підгоріла((. А полярного ведмедя(першорічку) заливала щоразу. Навиганяв бутонів. Скоро перевірю чи не пересорт)
Меряю линейкой
• 14 сентября 2024
Ответ дляparele
Моя Анабель выгорела почти полностью. Остальные нормально стоят. Ну почти)
Це моє цьогорічне відкриття. Літнє фото, зараз більш руда) Мокароза
Юпитерная• 14 сентября 2024
Обираю нові сорти тюльпанів на флоріумі (щороку купую кілька нових). Думаю, куди попересаджувати гортензії, бо все нещадно згоріло і краси нема. Милуюся айстрами, чекаю хризантем. Тішуся, що посадила молодила різні і цинерарію - виправдали себе, розчарована кабачками і огірками, помідори є, але більше не садитиму - це вже офіційно заявляю) Полуницю ще разок підживлю, хай множиться, троянди ще раз оброблю. Все цибульне буду садити в кінці жовтня-початку листопада
Плету интриги• 14 сентября 2024
Ответ дляЮпитерная
Покажіть молодила! Цинерарію теж маю, зараз саме красиво виглядає.
Зібрали груші, зварила 3 баночки варення. Полила все, завтра буду хости пересаджувати в тінь, горять на сонці .
Замовила троянди, ялівці, туї, полуницю, перевскію і котовник
Юпитерная• 14 сентября 2024
Ответ дляПлету интриги
Зранку пофоткаю) Цинерарію не так давно для себе відкрила - ну краса ж неймовірна! Просто мереживо якесь сріблясте, надивиться неможливо, обов´язково садитиму щороку. Кострицю теж люблю, остік, газанію, але чогось кілька пропали. Айстри зацвіли посеред літа, а не восени чомусь. Кілька троянд пішли в шипшину, треба б підкопать, відрубать її. Хости повикидаю нафіг - красиві лише в травні-червні, а зараз всі коричневі. Це хіба що оті дорогі плотні купувати, які погано множаться, але їх зате ні слимаки не їдять, ні сонце не пече