YaЯна• Изменено 14 сентября 2024

Всі повмирали, круг спілкування зменшився

Родичі всі померли, з рідної крові залишилась тільки мама, старенька і хвора. Коло спілкування з друзями зменшилось, залишилось тільки 2 подруги у мене. Якщо заберуть чоловіка на війну, то навіть не уявляю.
Тільки зараз усвідомила, що це значить - дорослішати. Стає страшно, страшно самотності((((
А у вас багато родичів?
dulenok• 14 сентября 2024
Родственников то много. Но не в количестве счастье. Они все в Рашке.

Мимо_шла• 14 сентября 2024
У меня много родственников,но общаюсь только с двумя братьями
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 сентября 2024
карма правильно работает: беспокоящимся беспокойство, счастливым счастье
Madam Turkish• 14 сентября 2024
Отчего вам страшно?
Человек приходит одиноким в этот мир, так же и уходит
Чтоб н было страшно и тоскливо самосовершенствуйтесь, научитесь быть самодостаточной.
автор YaЯна • 14 сентября 2024
Ответ дляMadam Turkish
Отчего вам страшно?
Я впевнено себе відчувала буквально декілька років тому. Тому і попрощалася з токсичними людьми, друзями ,які насправді не друзі. Вважаєте себе реально самодостатньою. В мене багато хоббі, є чим зайнятись, тому на одиниці ніколи не сумно. А коли всі почали помирати один за одним...озирнувся - а ти майже один
kanni• 14 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
А кто у вас умер? 😢
Madam Turkish• 14 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
вот и радуйтесь что вы еще живы и можете что то привнести в этот мир.. нафиг вам остальные?

Киев_Елена• 14 сентября 2024
Ответ дляMadam Turkish
Отчего вам страшно?
Человек не приходит одиноким, у него сразу есть мать как минимум и сразу есть семья
автор YaЯна • 14 сентября 2024
Ответ дляkanni
А кто у вас умер? 😢
Хтось помер, хтось виїхав. Куми і подруги виїхали за кордон. Війна теж розвела і розсварила з усіма. Короче не весело. Минуло року пішов і папа((
автор YaЯна • 14 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Тому вони і щасливі, що в них все добре. Дивна інтерпретація....
Ответ дляYaЯна
у них все хорошо, потому что они так утсроены. а если у них плохо, то все равно будет хорошо. это зависит от внутреннего света
kuskus• 14 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Це залежить від нервової системи і стресостійкості, які даються людині природою, а не внутрішнього світла
Ответ дляkuskus
ну, тогда вашим родом, а не природой)
kuskus• 14 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ну, тогда вашим родом, а не природой)
Яка різниця, якщо від людини вже мало що залежить. Нічого смішного я в цьому не бачу, чому люди із гарним здоровʼям мають право сміятись над слабшими?
Ответ дляkuskus
а кто смеялся?
kuskus• 14 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а кто смеялся?
) це ж ви поставили в кінці речення
Fora74• 14 сентября 2024
Все уехали, некоторые умерли, вроде и среди людей- но одна
tanga• 14 сентября 2024
У меня ноль родственников считай, есть отец но он в рашке, не общаемся с начала войны. Подруг тоже ноль, все разлетелись растворились с годами. Муж и дети. Всё. Свекр ещё жив, слава богу. Хороший человек и нам иногда помогает с младшим посидеть если надо отлучиться обоим.
автор YaЯна • 14 сентября 2024
Ответ дляtanga
Ми свекра теж поховали, в травні((

ЧупакабраЗеБест• 14 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
осуждающим осуждение.