Русланка з гілки• 14 сентября 2024

Початок історії кохання. Частина 2

Дівчатка
Це перша тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3603206-1#a...

Маю новини, тримаю вас в курсі:
він попросив мене написати йому з основного акаунту, не з запасного. Я написала з основного, на якому фотки, шо я товста, не видно.
Продовжуємо спілкування і він натякає, що колись можемо зустрітися.
🥰
автор Русланка з гілки • 14 сентября 2024
Ответ дляyer
бо ви його дурите
Я не дурю, він просто не питає, з ким я спілкуюся
yer• 14 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
як це!?? то ви хочете переспати незаконно з якимсь ашлаебком, якого ви не знаєте, а вдруг він хворий з віч, потім щоб чоловіка поляка заразити
Ответ дляyer
Ото у вас фантазія 😂
Успокойся_Успокойся• 15 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Я десь писала, що він мене кохає? Це тільки початок історії.
І початок і кінець.
Неробименінерви• 19 сентября 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Как по мне, так все средства хороши, чтобы привести себя в порядок. Только с мужем не разводитесь, ок? Пожалуйста
Изменять ок ?))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Изменять ок ?))
Она ж еще не изменила. Это считайте сон, только сон)))