Аноним_1859• 14 сентября 2024
Початок історії кохання. Частина 1.
Дівчатка, я вирішила тут вам написати про дещо. І буду тут час від часу писати про свою історію.
Мені 36, я заміжня жінка. Живу у Польщі 6 років, вийшла заміж за поляка, який мені набрид трохи.
Нещодавно в одному з українських чатів у телеграмі я задала питання по одним курсам (навчання одне цікавить). В тому чаті кілька тисяч осіб. У мене прихований номер і замість фотки квіточка. Пише мені в особисті хлопець, дає пораду по тому навчанню. І якось пішло, слово за слово, почався діалог. Я йому не висилала фото, він не просив. Він своє вислав, просто красень, ще й молодший від мене на 5 років. Колишній воїн, красень, фігура ммм. І ми з одного міста.
Я зараз трохи набрала ваги, виглядаю не супер, тому й не шлю фото.
Але від вчора отримала мотивацію, дивлячись на нього. Вирішила сісти на дієту, підрахунок калорій, записалася на йогу. Сподіваюсь, схудну і приведу себе в порядок.
Він розлучений, діток нема. В мене діток нема.
Вчора я написала йому перша, він дуже активно веде діалог. А сьогодні не пише. І він не знає мого імені, в телеграмі тільки нік. І не бачив фото. Я для нього тільки букви у телеграмі, тому не зацікавлений? Хоча спілкувалися добре.
Дівчата, у мене план такий: до Нового року скидаю вагу, роблю губи, всі діла, приїду в своє місто (він буде там) і напишу йому, скину фото.
Може, й вийде щось. І це тільки план початку історії кохання. Все попереду.
Чекайте частину 2 пізніше.
Бабка-ежика• 14 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
вот так и пиши анониму в сети
она к нему уже на новый год едет, вместе отмечать
На самом деле и среди мужчин дофига таких отчаянных. При чем, абсолютно разного возраста. У меня в инсте страничка для продаж, и там индивидуальные заказы, поэтому много общения по теме, чтобы оформить заказ. И бывают кадры, которые вот только на общение западают. Меня удивляет это. Вы же не знаете человека, не видели его, ну куда подкатывать. Есть один, который раз в месяц заказы на крупную сумму делает, но не забирает. Просто деньги кидает. Никогда не пойму этих людей
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
І безробітний до того, на курси пішов
Взагалі не смішно.
Ваша прЭлесть• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Взагалі не смішно.
Якщо припустити, що історія реальна то дуже і дуже не смішно. І вас шкода
Я-ваш шанс• 14 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
вроде 16, а не 36
Из хорошего, это то что у вас есть мотивация привести себя в порядок + хорошее настроение, потому как вы слегка влюблены
но не тешьте себя фантазиями
ЯкаКраля• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
В мене є де жити. Подарунок придумала - привезу светр брендовий і шкарпетки.
И труханы
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляyer
20 кг зайвих??? чи скільки
Ну не 20,
Я собі подобаюсь з 65 кг
МастерЮля• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
но не тешьте себя фантазиями
А вы думаете автор не в порядке?
автор, у вас просто невроз. ви не хочете собі нового чоловіка. під неврозом таким ви і трахнутися зможете з ним відразу через 1 годинку, а вдруг він маньяк чи хворий бо з жінками спить різними?? ви людину не знаєте, так, може гарний, доброзичливий, а на вас тільки неприємні эмоціі виникнуть, навіть якщо вколите губи і схудните, не хочете так впасти морально?? ще будете потім сильніше цінувати свого поляка який вас любить жирну.
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
А вы думаете автор не в порядке?
В цілому, я в порядку, виглядаю норм.
Тільки оце вага підвела, за останні 2 роки набрала.
ДеньгиНеСдаю• 14 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Ну не 20,
Я собі подобаюсь з 65 кг
Який у вас зріст і яка вага зараз?
Додекаэдр• 14 сентября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Насколько мне надо похудеть ?
Блин, чуть не ус..лась, думала вы мою фотку стырили. Но нет, вроде ракурс не тот)
Марс атакует• 14 сентября 2024
Автор, а чому ви вирішили, що сподобаєтесь йому? Ще й молодший, у нього може вже є дівчина.) Ви його сама попросили фото вислати?
ДаЗдраПерма• 14 сентября 2024
Чтобы выйти замуж за другого мужчину сначала нужно развестись иначе отношения с другим так и останутся только прекрасным романом.
Второе -мужчины никогда не влюбляются по переписке, а только при личной встрече,
Едимнаморе• 14 сентября 2024
Вы точно не троллите?)) Красавец на фото может быть не такой красивый в реале.
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Фото краще надіслати ДО приїзду
Звичайно, я так і зроблю.
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Який у вас зріст і яка вага зараз?
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
Ні, я не просила фото. У нього в профілі є.
Але й він мені додатково надіслав.
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ні, не троллю.
Аноним_1859
• 14 сентября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не збираюся прям заміж.
Можна спочатку просто спілкуватися, потім зустрітися.