Чупокабра• 14 сентября 2024

Проходила красную химию (был РМЖ).

Уже почти 4 месяца как закончила курс, но до сих пор низкий иммунитет, часто болею.
Может, кто-то был в такой ситуации?
Руда ліса• 14 сентября 2024
Так, хімія дуже бʼє по здоровʼю. Після червоної ще була біла?

автор Чупокабра • 14 сентября 2024
Ответ дляРуда ліса
Да.
Руда ліса• 14 сентября 2024
Ответ дляЧупокабра
Да.
В мене теж було 4 червоних і 12 білих, імунітет поступово повернувся до норми
Курочка-чубаточка• 14 сентября 2024
А у мене навпаки. Одразу після хімій найкраще почувалася і енергія була, і хворіла рідко. Думаю, що це препарати супроводу хімії дали такий ’поштовх’ імунітету. А от як пройшов рік і більше після лікування, то почуваюся все гірше. Сил немає, десь щось весь час болить, часто стала хворіти на ГРВІ (та й дитина їх часто зі школи приносить, але раніше я від неї не заражалася). Коротше, у мене з часом навпаки гірше стало.
Малая еще та• 14 сентября 2024
Дівчата, ви проходили променеву? Волосся на ній також лізе?
Дівчина Бобула• 14 сентября 2024
Ответ дляМалая еще та
Не лізе
Малая еще та• 14 сентября 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Не лізе
Дякую, бо попереду ще це. А як ваші пухлини відреагували на хімію?
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Ну це такий малий період часу. Рік, два, три. У мами формула крові повернулася до стану до операції аж на 6му році
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Ответ дляМалая еще та
У мами була постійна температура під час променевої.

Малая еще та• 14 сентября 2024
Ответ дляПукимончиг
Дякую!
Пукимончиг• 14 сентября 2024
Ответ дляМалая еще та
Дякую!
Але це не у всіх так. І мамі спочатку робили операцію(обл диспансер), через місяць опромінення(в Феофанії), і аж потім червону хімію(обл.диспансер). За рекомендаціями з Феофанії. Який порядок лікування, рмж 2ст, карценома +++
автор Чупокабра • 14 сентября 2024
Ответ дляМалая еще та
Именно опухоль очень хорошо отреагировала, лечение помогло
.