Секс-Бомба• 14 сентября 2024
А кто такие "офисники"?
Стрекоза любви• 14 сентября 2024
Ті, хто працюють в коллцентрах, основна мета яких, розвести на гроші.
Коварная Зая• 14 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ой ой ой. Та ладно.
Нафаня Маня• 14 сентября 2024
Те, кто на деньги разводит и много зарабатывает.
Центр этой вселенной - Днепр.
Полуничка• 14 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ой ой ой. Та ладно.
Так вам правильно відповіли. Тобто це не будь які колл центри, а спеціальні ’фірми’ шахраїв.
От в моєму місті з початком повномасштабної війни почастішали як відкриті оголошення з вакансіями операторів колл центру, де потрібно рощволити русню на гроші (при цьому навіть проживання не місцевим готові були забезпечити), так і завуальовані, коли для співбесіди одну адресу називають, потім кажуть перейти дорогу і в результаті взагалі на вулиці співбесіда проходить.
Але це шахраї, які не тільки русню розводчть, а й довірливих людей. І в будь який момент такий ’офіс’ правоохоронці можуть прикрити, такі оператори ризикують.
Ms. Сама прямота• 14 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ой ой ой. Та ладно.
в смысле ’та ладно’?
вы интересуетесь преступной деятельностью если что
Коварная Зая• 14 сентября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
в смысле ’та ладно’?
Разве офисниками называют только вот эти ваши колл центры? Обычные работники офиса 10.00-18.00 тоже.
Ms. Сама прямота• 15 сентября 2024
Ответ дляКоварная Зая
а вас уже пригласили на собеседование ’НА офис’ и вы намечтали себе миллион?
пренебрежительным ’офисник’ называют именно чернушников-мошенников
а что вас так озадачил этот примитивный вопрос?