Чи після одної таблетки дуже сильна діарея?
Це мені не для схуднення треба,а тому що у мене закреп(
Lilian-nochka• 15 сентября 2024
Полфлакона вазелинового масла выпить.не противное,не токсичное,не всасывается в кишечнике,эффект 100%,стоит копейки
Прокофіївна• 15 сентября 2024
Таблетка мене зразу не бере, а свічка добряче, тому я за свічки. Як у вас з жовчевідтоком? Може треба поцікавитись жовчним. Чи ви сидячий спосіб життя ведете, робота сидяча? Тоді треба ходити і воду пити
Ответ дляПрокофіївна
Я майже не лежу і не сиджу.Лежу тільки,коли сплю)