Заикальница• 15 сентября 2024
Мама ображається, що я її не слухаю
Але вона говорить так багато зайвого тексту, що мій мозок просто виключається. Там, де можна сказати два слова, моя мама скаже двадцять. А потім ображається. От як нам спілкуватися?
західний_діалект• 15 сентября 2024
,Ніяк, зведіть спілкування до мінімуму. В ці рідкі спілкування слухайте уважно
Love_Love_Love_• 15 сентября 2024
Моя теж, а ще постійно повторює прохання по сто разів, також малює собі проблему на рівному місці, довго і нудно мені розказує її питає варіанти рішення які ніколи їй не підходять.
Я просто погоджуюсь і роблю своє, коли можу і маю настрій слухаю, коли не маю то кажу що занята.
Вчора от посварились по телефону і ситуацію справді важлива, не знаю як бути і шо робити