useruseruser• 15 сентября 2024

Які люди попадають в группу ризику онкологічних захворювань?

nadia-74• 15 сентября 2024
Сильний стрес провокує онко .

автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляnadia-74
Сильний стрес провокує онко .
У мене зараз стрес через переживання,що в мене можливе онко(
nadia-74• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Візьміть себе в руки .І щоб переконатися ,підіть до лікаря .І ще ,онко також лікується .Моя сестра перенесла ршм ,дякувати Богу все добре .
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляnadia-74
Ок,але я не знаю де гроші брати на лікування,що робити,якщо не дай Бог((((((((
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляnadia-74
РШМ по-моєму можна легко перенести,якщо видалити матку і немає метастазів по організму...
Але це тільки моя думка.
Any• 15 сентября 2024
Деякі типи раку вже визнано спадковими (рмз з мутаціями, колоректальний та ін.), тоді треба перевірятися частіше, про це знають рідні таких онкохворих. Радіація, робота в шахті чи з азбестовим пилом теж впливає на появу деяких видів онкології, тому ці умови роботи і визнано шкідливими.
А решта - надто багато факторів
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляAny
А решта - надто багато факторів
В моїх родичів ні у кого не було колоректального раку.Але я підозрюю у себе*(((((((((
nadia-74• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Щоб не підозрювати ,треба здати якісь аналізи .
Реалістка• 15 сентября 2024
Спадковим раком хворіють люди зі спадковими мутаціями (типу ВRCA 1/2). Сімейним раком хворіють люди теж з певними (менш дослідженими мутаціями) + вплив певних факторів. Спорадичним (’випадковим’) раком може захворіти будь хто - це абсолютна лотерея. Ну і, звісно, певні зовнішні фактори або певний стиль життя дещо підвищують ризики, але не для всіх.

СанечкинаЯ• 15 сентября 2024
Нехай все це буде лише у вашій уяві. Будьте здорові, автор
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляСанечкинаЯ
Дякую Вам.
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляРеалістка
Цьому сприяють якійсь ліки,продукти харчування?
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ дляnadia-74
А є аналіз,який визначає рак В СПІЛЬНОМУ? Тобто аналіз крові самий звичайний
nadia-74• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Тут всі кажуть аналіз на ХГЧ може показати ,але я не знаю чи так .
Онко ж воно буває різне.
Йцфыяч• 15 сентября 2024
Ті в кого родичі хворіли на рак
Any• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
А причини для підозр якісь є? Ну, до сімейного, можливо на кров у калі аналіз, колоноскопія, але це все якщо є причини. Якщо вік 40+, то на колоноскопію дадуть направлення і без сімейного анамнезу.
Byretta• 15 сентября 2024
Всі.Але більший контроль треба проводити людям,у родичів яких були мутації генів,які передаються спадково
Byretta• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні,немає)
Byretta• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ракові клітини виробляються у кожної людини. Просто імунитет їх розпізнає та знищує. Але бувають певні прогалини і в якійсь момент-стрес, захворювання, неблагоприятні умови життя тощо,які можуть спричинити накопичення цих клітин та їх розвиток

галлея• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
та ну… моя моя такой стресс пережила— похоронила 22 летнего сына красавца, убили в институте(((( и ниче .. 83 года и живет …..
Реалістка• 15 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ліки - тільки ті, які пригнічують (або навпаки дуже стимулюють імунітет). Продукти харчування - ну якщо вже зовсім якісь хімозні, або низької якості. Але знов - не завжди і не для всіх.
автор useruseruser • 15 сентября 2024
Ответ длягаллея
Это как лотерея