Парасюха• 15 сентября 2024
Яка найбільша цінність для вас форуму Порадниця?
Тримаю свічку• 15 сентября 2024
Цінність? 😆 Років так 10 ( а може й більше) тому форум був нормальний. Зараз тут реклама і тролі
Большой секретик• 15 сентября 2024
Тренуюся тут писати українською)
А взагалі просто шкідлива звичка, яка відбирає час.
Сама вумна тутички• 15 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Тренуюся тут писати українською)
Шкодлива звичкк это ФБ
Бесбардак• 15 сентября 2024
Заходжу посміятися, як настрій не дуже. Тут стільки тем чудних. Чого тільки надя і віка варті) вони як сціпяться, весь форум сміється.
Большой секретик• 15 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Шкодлива звичкк это ФБ
Ні, там я рідко буваю) моє улюблене місце онлайн було ВК, але то було давно.
пьЯНА• 15 сентября 2024
Раніше поради досвідчених мам, зараз...ну хіба що медичні поради час від часу.
неДоЖиру• 15 сентября 2024
Дивні люди. Чому мені вліпили рука/ліцо?
Так, питаю тут поради і знаходила чудових лікарів, досвідчених спеціалістів.
Якщо вам не приходилося, я за вас рада .
Не любовница• 15 сентября 2024
Заглянуть в чужой быт и чужой образ мышления, в другой социальный класс. Тут как зоопарке можно на маргиналов в клетке посмотреть и через решетку кость бросить. А есть и девочки более высокого чем я социального класса, но маргиналитета таки больше + он наиболее агрессивен и активен, что создает дополнительный эффект преобладания.
Покорительная• 15 сентября 2024
Іноді за порадою, іноді за розвагою, іноді за новинами. А взагалі, скільки б не писали, що Порадниця це помийка з тролями, вважаю її дуже цінним ресурсом, бо тут велика кількість користувачів, які виражають свої думки на ті, чи інші події. Іноді, заходжу, щоб подивитися ’настроение народных масс’.
буреЛОМКА• 15 сентября 2024
Взагалі немає ніякої цінності. Погана звичка, що краде час.
Бісять тролі, збоченці і російські пропагандисти на зарплаті.
Коник-стрибунець• 25 сентября 2024
Допомагають в порадах по здоров´ю.Завдяки порадниці з економила багато грошей на непотрібних аналізах і лікарях.Тут конкретно порадять до якого лікаря сходить і який конкретно аналіз здати.І це виручало не один раз
Вареничніца• 08 октября 2024
Благодаря анонимам здесь максимальная концентрация злых, с сарказом, провокационных комментариев и советов. Но... Я благодарна форуму что в случае чего серьёзного (рвота, болезнь, темп 40 у ребенка.) то помогали все.