Скляна миша• 15 сентября 2024

Упал иммунитет после кортикостероидов, реально ли его восстановить?

ЭкстрасенсиХаЯ• 15 сентября 2024
Кортикостероиды отменили?
автор Скляна миша • 15 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Кортикостероиды отменили?
Да, 3 с половиной месяца уже.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Да, 3 с половиной месяца уже.
А сколько времени были на гормонах?
автор Скляна миша • 15 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А сколько времени были на гормонах?
8 месяцев.
Прибираю щодня• 15 сентября 2024
Якщо закінчили прийом стероїдів, то він сам поступово відновиться
Прибираю щодня• 15 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Да, 3 с половиной месяца уже.
І як ви розумієте, що він у вас впав?
автор Скляна миша • 15 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
І як ви розумієте, що він у вас впав?
Активировались разные бактерии, которые есть у всех, но патологически размножаются при снижении иммунитета.
Да и в целом болею чаще, чем обычно.
Прибираю щодня• 15 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
Да и в целом болею чаще, чем обычно.
Зміна флори залежить не лише від імунітету, це багатофакторний процес. Відкоригуйте харчування і як тільки відновиться флора кишечника, так одразу і в інший місцях буде краще. Стосовно «частіше хворіти» - 3 місяці це не той проміжок часу щоб оцінювати.
Який стероїдний препарат та в якій дозі ви приймали?
Мию чакри щоденно• 15 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Усі кортикостероїди є сильними імуносупресорами. До чого тут мікрофлора, це ж не антибіотики.
Прибираю щодня• 15 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Я лікар, а ви ні. Але вам краще знати.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 сентября 2024
Ответ дляСкляна миша
8 месяцев.
Столько же и на восстановление нужно. Спорт , правильное питание, хороший сон, минимизироаювать стрессы. Может бады попринимайте.
Мию чакри щоденно• 15 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Я лікар, а ви ні. Але вам краще знати.
Не знати, що кортикостероїди пригнічують імунну систему, для лікаря є дуже показовим фактом. Багато зараз лікарів, хто не попереджає пацієнтів про можливі ризики та серйозні побічні ефекти.
Я непогано як для не лікаря знаюся на препаратах та їхніх побічних діях, бо маю досвід, тож вимушена була вивчати, розмовляти з лікарями. З сімʼї лікаря, маю купу друзів-лікарів.
Пишу каліграфічно• 15 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
да не верьте вы ей, тут каждый пишет что хочет. стероиды для того и созданы были что бы подавлять гиперактивность иммунной системы.
автор, обратитесь к хорошему иммунологу
Мию чакри щоденно• 15 сентября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
автор, обратитесь к хорошему иммунологу
Именно так, поэтому они показывают эффективность при аутоимунных заболеваниях.
Басина• 15 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну, вона й не писала, що вони не пригнічують. І так, щоб покращити імунітет, треба починати з кишківника. Раціональне харчування з достатньою кількістю клітковини, прогулянки на свіжому повітрі, здоровий сон. Можна приймати пре- та пробіотики. І так, процес відновлення досить довгий після такого довгострокового прийому.
Прибираю щодня• 15 сентября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Де я написала, що вони не впливають на імунітет? Або де я заперечую цей факт? Якщо ви така обізнана та краще за лікарів все сама знаєте, то навіть немає сенсу питати порад у когось ще, тим більш не на профільному форумі.