ingaruta• 15 сентября 2024

Понароблювали попередники ділов((

Екснардепа Андрія Деркача, який втік з України, призначено російським сенатором від Астраханської області
Обвинуваченого в державній зраді, екснардепа Андрія Деркача, який втік з України, призначено російським сенатором від Астраханської області РФ.
Про це 15 вересня повідомляють російські ЗМІ із посиланням на підписаний головою Астраханської області Ігорем Бабушкіним указ про призначення Деркача сенатором.Про те, що Деркач став одним із кандидатів до Ради Федерації РФ від Астраханської області повідомлялося наприкінці липня.

Справа Андрія Деркача
Читайте також:
Справу про державну зраду екснардепа Деркача скерували до суду
27 жовтня 2022 року суд заочно заарештував Деркача у справі про держзраду і незаконне збагачення. За даними слідства, він входив до агентурної мережі ГРУ РФ і «займався створенням низки приватних охоронних підприємств, щоб використовувати їх для швидкого захоплення України». За даними США, Деркач підтримував тісні зв’язки з російською розвідкою і понад десять років був активним російським агентом Його було оголошено в розшук.

10 січня 2023 року президент України Володимир Зеленський підтвердив, що нардепа Андрія Деркача позбавлено українського громадянства.У листопаді того ж року про підозру в держзраді повідомили народному депутату Олександру Дубінському. За даними слідства, він під позивним Буратіно входив до складу злочинної організації, яку сформувало Головне управління генштабу збройних сил Росії (ГРУ) і до якої також входив Деркач.
автор ingaruta • 15 сентября 2024
а деньги не пахнут.пахнут люди которые их не имеют

annu-b519• 15 сентября 2024
Так чего же папередники, если это нынешний их из-под удара вывел?🤔
tala-li• 15 сентября 2024
Ответ дляannu-b519
читают заголовок) - дальше мозги не включают
lus_so• 15 сентября 2024
А тепер хором: ’пльонкі дєркача,! Жмурукуабнімаю’ нізбудімніпрастім! І шо як воно?
Манула• 15 сентября 2024
Нє, ну не у всіх же пам´ять як у Мані. А хто ж це з наталкою мосійчук-сукабєєвою на г+г 24/7 топив за зеленого? А хто ж це був членом ’слуга народу’? Не дубінський, нє?
Iryna -0b19• 16 сентября 2024
Ответ дляМанула
А Деркача біографію знаєте?