Кусачая Я• 15 сентября 2024
Питання по зарплаті військовим
Дівчата, у кого чоловіки/друзі/родичі військові ЗСУ і отримують з/п 15-го числа (чи аванс то, я не допитувала)- отримали чи ні?
Бо мені пересилали деяку суму кожного місяця 15-го, а тут сказали, що ненемає, мабуть того що вихідний… І я думаю, чи то правда, що ще немає
Дякую
Анютины ласки• 15 сентября 2024
мій отримав вчора, а повинні були виплатити до 13го. Там такий бардак, що реально можуть затримувати зп. І затримують на декілька днів стабільно
Кусачая Я
• 15 сентября 2024
Ответ дляАнютины ласки
раніше стабільно було, 15-го до обіду чи в обід, а це щось немає
Кусачая Я
• 15 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
В пятницу было
В яких числах постійно приходило?
Кусачая Я
• 16 сентября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
11-13
Ну а тут 15 завжди, будемо чекати, дякую за відповідь
Кусачая Я
• 16 сентября 2024
Ответ дляYaЯна
А який розмір за хоча б напишіть. Цікаво ж
Розмір чого?