Носки на подтяжках• 15 сентября 2024

Чи можу я схуднути на 3 кг не займавшись спортом?

З 60 на 57
Аноним_1858• 15 сентября 2024
Так

Фокус-Покус• 15 сентября 2024
Я на харчуванні з травня на сьогодні 10 скинула вже
Без спорту
Даха-сваха• 15 сентября 2024
Если будете есть все подряд, то нет
Платья Всем• 15 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Без спорту
а що їли і як?
Танго утрьох• 15 сентября 2024
Легко
Бибер-анонимер• 15 сентября 2024
Конечно, если будет дефицит калорий
Все буде• 15 сентября 2024
Спорт к похудению не имеет никакого отношения. Похудение начинается со стола.
автор Носки на подтяжках • 15 сентября 2024
Ответ дляВсе буде
Ви впевнені? Бо мені тут доказували інше
Краля-Галя• 15 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Покажіть

Все буде• 15 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Ще як. Я в темі багато років і про схуднення та правильне харчування знаю майже все.
Ответ дляВсе буде
Скажіть що має бути в раціоні зранку
Молочна каша
Сирники?
энциклопУдия• 15 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Спорт для подтянутости тонуса ну и конечно с ним все будет быстрее но и только питанием можно похудеть
Все буде• 15 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Скажіть що має бути в раціоні зранку
Молочна каша
Сирники?
Бажано мати в кожному прийому їжі збалансовану тарілку, яка містить білки/жири/вуглеводи. Вуглеводи повільні, але можна трошки дозволити і швидких (це не критично), але вони обовʼязково повинні бути - це вкрай важливо і для процесу схуднення, і для здоров´я в цілому. Можна на сніданок і молочну кашу цільнозернову (але краще без молока), і сирники, Але впродовж дня раціон має бути повноцінним, тобто ви повинні вживати добову норму бжв - якщо не на сніданок, то пізніше.
Ответ дляВсе буде
Ой мені здається це дуже важко
В кого тако було• 16 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Но тело без спорта говно будет
Попихтю та й годі• 16 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Скажіть що має бути в раціоні зранку
Молочна каша
Сирники?
Не важно. Худеют от дефицита калорий, а не от определённых продуктов, и время их приёма.
Но вообще да, выше писали - должен быть ещё баланс КБЖУ. Тогда будет здоровое похудение.
Трохи злякана• 16 сентября 2024
Я немного похудела,на 2 кг,за месяц,хожу много,спортом нет возможности заниматься,моя цель 8 кг
Фокус-Покус• 16 сентября 2024
Ответ дляПлатья Всем
а що їли і як?
Все те самые, тільки менше
+ хліб на лаваш замінила, макарони тільки цільнозернові, масло скоротила
Їла і піцу, і торти
Десь 1200 калорій (бо я не працюю і іноді не активна вдень) а десь і 1800-2000, в середньому 1450 десь їм
Але я люблю ходити ще, щоб набряків не було, хоча в б 2-4 км в день намагаюсь ходити
+ замінила цукор на цукрозамвнник в напоях, бо як порахувати, випивала тільки 200 калорій за день
І намагаюсь жирів їсти менше, десь 60-70% норми
Я рахую все, проблем з їжею типу я зʼїла а потім шкодую немає