Христя в тiстi• Изменено 16 сентября 2024
Діти взагалі не виспались. Підете в школу?
От мені цікаво
10 хв тому виключили тривогу
Це як? Діти мали вчю ніч спати ігнорувати щоб піти в школу?
10 хв тому виключили тривогу
ЧупакабраЗеБест• 16 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
Та Вы шо, Вы и не слышали, Вы с вечера уже готовились не спать и ждать
прикиньте, натрескалась сыоников после отбоя, и задрыхла
Спілий баклажан• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Дарницький рн Київ
Я в этом же районе, не слышала ничего, хотя окна открыты. Ребенок спал, в школу пойдет
Я пару раз телеграмм читала, поняла, что дальше Борисполя не полетел и тоже спала
Маруська Му• 16 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
И обязательно подруги слова надо перекривить ?
1. екс подруги
2. так, я намагаюсь передати її інтонацію))
Трохи злякана• 16 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Тіште себе надією. А ми третій рік працюємо з такими підлітками. Це страшно.Дітям немає де шукати підтримки, бо немає адекватних дорослих, а більшість отака - ’ всі тут живуть і ти живи, чого скиглити і т.д.’
В Германии?
Трохи злякана• 16 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Город какой? Ужгород или Харьков?
Так Лейпциг же
Трохи злякана• 16 сентября 2024
Ответ дляГостра на язик
Ей наверное не нужно утром на работу?
Нет, конечно, ей по музеям нужно. Там для беженцев и музеи, и врачи, и продукты, и вещи, и карта на проезд, и бассейн!
Трохи злякана• 16 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Блин, а я вечно худею, засыпала, мечтая о котлете
Оч@ров@Шк@• 16 сентября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А государство не хочет подумать о стариках и детях?
Принять решение- мало. Нужно ещё базу иметь к решению.
Банато людей, навіть маючи базу незгодні їхати.
Ми особисто своєю волонтеркою їздили туди де вже йшли бойові дії і пропонували людям їхати з нами. Забезпечували житлом, їжею повністю від овочів до м´яса, постільним, посудом, новим одягом, малюків підгузками та сумішшю, місцем в садочку і школі, шкільним приладдям повністю. Допомагали з роботою або прямо в нашому неееликому місті або з транспортом в Київ (година від Києва і могли організувати розаозку до метро).
Згодилось за весь час війни біля 10 родин. Через що фінансування прикрили як нераціональне. Зараз ті 10 родин отримують пайок, підгузки, суміш, одяг за потреби, всі працюють.
Фінансування від місцевої влади.
Так що коли мені розказують що немає бази - я особисто знаю про це і про бажання їхати теж.
Фінансування від місцевої влади.
Люблю порядок• 16 сентября 2024
Мої у полусні йдуть спати у ванну кімнату. Купила спальні мішки. Сплять до ранку. Якщо щось то на перший урок не йдуть.
Банка з медом• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ви не чули вибухів?
все слышали, что дальше?
Банка з медом• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Як ігнорувати, як діти вскакують з ліжка і біжать?
куда бегут
Чай не пью, только кофе• 16 сентября 2024
У нас, на жаль, бомбосховища немає, коли починають збивати ці чортові шахеди, встаю щільно закриваю вікна, в більшості випадків проходить... сплять...., ну коли масова тут таке не проходить, але після масових у нас роблять дистаційне. ( В мене навіть кіт із собакою адаптувалися до вибухів, одна я бігаю по будинку під незадоволенний погляд кота, я йому спать заважаю, вибухи ні, а я його бішу....
Шаманю второпях• 16 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
З чим ви розберетеся
З ракетами і шахедами?
Ви або лишаєте дитину в зоні підвищеної загрози, або ні. От і все. Для дорослих побутові труднощі стали на одну вагу з життям їхніх дітей, це очевидно. Але вони тримають своїх дітей під ракетами, а назвати речі своїми іменами м´яко кажучи бояться - от і вся суть питання.
З ракетами і шахедами?
ви хоч приблизно уявляєте яка кількість дітей є в Україні? куди ви пропонуєте діти цих дітей? де вони мають навчатися? десь побудували нову країну з необхідною кількістю шкіл та робочих місць? я напевно ніколи не зрозумію що в голову у людини, яка пише звинувачення ’вони тримають своїх дітей під ракетами’ і ще й додає, що ’це поламана психіка, без варіантів’
Ответ дляБанка з медом
куда бегут
у мене молодший несеться в наше ліжно зі своєю подушкою, там у нього бомбосховище)))
Банка з медом• 16 сентября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
как вариант
Ирина-bbd0• 16 сентября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Не буває адаптації до нелюдських жахів. Це поламана психіка, без варіантів. Нормальних реакцій в людини, яка пережила це все, не буде ніколи. Якщо доживемо до закінчення цього трешу, то побачимо ще більш страшні речі - ті, хто повернуться з фронту, а потім покоління підлітків, які виросли в цьому. Це страшно, а ви про якусь адаптацію говорите. Цей термін в такому контексті навіть згадувати недоречно.
Удалено администрацией...
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Шпондєр• 16 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Удалено администрацией...
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляШпондєр
Удалено администрацией...
ВЫВсеВрете• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Кожен раз сумніваюся що робити
Жили бы в Германии, не сомневались 2 дня школу ребенок пропустил - здравствуй соцслужба. Я понимаю что война, но или привыкайте к реалиям или выезжайте. Наши мамочки и без войны любили просто так детей оставлять дома (дождь, снег, перегулял на др друга вчера, задержался на отдыхе пару дней)
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
И что , что так в Германии? Там много такого, что противоречит здравому смыслу и доведено до абсурда.
Ирина-bbd0• 16 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Удалено администрацией...
Тема провокация для разгона истерик?
Это и есть ИТОГОВАЯ цель этого анонимного срача?
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Тема провокация для разгона истерик?
Тема для обсуждения, как и любая другая здесь. При чём здесь ваш альтернативный взгляд на очевидные вещи?
СкиниУскачи!• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Тоді точно не йти
Ирина-bbd0• 16 сентября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А мы Германия уже?
Или есть современный опыт положительный обучения в венное время?
Странная позиция)
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Тема провокация для разгона истерик?
Может вообще форум закрыть, чтобы некоторых юзеров ничего не триггерило?
Ирина-bbd0• 16 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Бараболька• 16 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я в своих выводах не ошиблась
Ирина-bbd0• 16 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Я в своих выводах не ошиблась
Поэтому набросали глупых картинок?
Falkon любила таким страдать
Сказать то нечего по существу
Falkon любила таким страдать
Сказать то нечего по существу