Христя в тiстi• Изменено 16 сентября 2024
Діти взагалі не виспались. Підете в школу?
От мені цікаво
10 хв тому виключили тривогу
Це як? Діти мали вчю ніч спати ігнорувати щоб піти в школу?
10 хв тому виключили тривогу
сЛАдКОежКА• 16 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
у меня за месяц может быть такой 1 раз - когда я вот проснулась и сразу заснула
уже не тот возраст чтоб спать как убитая)
Жаль (
Налогообложу• 16 сентября 2024
Я ледве разбудила.В нас всі сплять.На тривоги не звертають увагу.
Солом´янка.
Ластоноша• 16 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Але бачу що всі ведуть
А як інакше? Хто лишився в Україні - водить дітей до шкіл. Звісно, це ризик, але це рішення батьків.
В інакшому випадку вночі будіть дитину, йдіть в укриття, потім вчіться на домашньому.
Але чи життя це для дитини? Вона чим завинила перед Вами? Ви на правах дорослого маєте забезпечити дитині нормальне дитинство та якісний сон
Фенте Фря• 16 сентября 2024
Если ребенок спит , не трогать , если нет массированной атаки . Если ребенок уже реагирует на взрывы и на тревогу - увозить . Моя спала всегда , но начала реагировать на вылеты патриота . И все , сон сбился . Слышала потом все . Увезла сразу .
ХикориДикори• 17 сентября 2024
Ответ дляМаруська Му
передмістя? :((
Ні маленьке місто через яке вони шурують на столицю