Привіт. Скажіть чи можу я з сім´єю виїхати по програмі до Америки якщо з березня місяця 2022 року ми знаходимося в Німеччині по 24 параграфу. Чоловік працює, діти навчаються. Буду дуже вдячна за відповідь
Love_Love_Love_• 16 сентября 2024
Ответ длявсем надо
Удалено администрацией...
В США немає мілліарда, тут всього 300 міліонів, не перебільшуйте.
А ви зачєм нужни на цій землі якщо купа народу краще за вас?
Ответ дляLove_Love_Love_
Тоді їдьте, все буде добре. Важко правда перше житло зняти і першу роботу знайти але це рішаємо і всі через це проходять. Вона в якому штаті?
Штат Алабама, Бирмингем.
Love_Love_Love_• 16 сентября 2024
Ответ дляforesttoys
Штат Алабама, Бирмингем.
Дозволю собі дати вам пораду зоч ви мене і не просили. Є штати де не люблять і не приймають емігрантів, не ає програм підтримки і тд. А є штати де тих програм дофігіще від оптати їжі, просто сумми кешу і оплати за житло до вивчення мови і безкоштовного коледжу, тому добре зважте куди вам їхати до знайомих чи в штат де є підтримка на держ рівні.
Ответ дляLove_Love_Love_
Привіт, напишіть, будь ласка, мені приклади штатів. Я теж в роздумах та сумнівах
Love_Love_Love_• 17 сентября 2024
Ответ дляel_lt
Поки знаю що хороша підтримка є в Іліноісі і Вашингтоні ( не плутати з DC)