Душка-свекрушка)))• 16 сентября 2024

Їде дах, не можу пережити

Не можу пережити смерть близької людини. Все б нічого, але людина померла 25 років тому. Я без людини живу довше ніж з нею, а мені болить так, наче це вчора сталося. Додалась нова біда, злягла моя бабуся, їй 94 роки. Все йде самі розумієте до чого. На фоні цього стресу, стара рана заграла з новою силою. Я ходила до психолога довго, ми це сто разів обговорювали як могли, біль не минає. Коли геть погано, я починаю ридати несамовито, це трохи рятує, а потім знов все як було. Говорити про це вголос я не можу, одразу горе, сльози, розпач.
Чи було у когось саме таке? Як ви себе витягували? Пробувала, до речі, і антидепресанти. Правда не на фоні цього стресу. Але все по-барабану. Цю біль ніщо не глушить.
Стервочка• 16 сентября 2024
У вас є чоловік діти?

автор Душка-свекрушка))) • 16 сентября 2024
Ответ дляСтервочка
У вас є чоловік діти?
Чоловік є, дітей поки нема
yer• 16 сентября 2024
25 р це багато. Ви вже самі навчилися жити. Ого, і таке буває. Ви зовсім сама залишились???
Життє Бентежне• 16 сентября 2024
Все кто родился умрет. Это факт. Примите и станет легче. Говорю, как человек у которого было 3 похорона за месяц
КрестьянинДиор• 16 сентября 2024
психотерапія, робота із горем і втратою
побольшомусекретику• 16 сентября 2024
Ви завжди порівнюєте?
Коржик• 16 сентября 2024
Кто для вас был умерший человек?

Ответ дляyer
Я взагалі не залишилась сама. Але просто сильно любила померлу і ми були близькі
Скорая помощь• 16 сентября 2024
Так з бабусею, зрозумійте, що це природній поцес. По смерті батька з деменцією в 84 не плакала, бо розуміла, що сталось
Коржик• 16 сентября 2024
У меня сегодня день рождение любимого папы, его нет со мной 18 лет, но в душе он всегда со мной, я с ним разговариваю, делюсь новостями и т.д...
Щепотка_совести• 16 сентября 2024
Вам не к психологу,а к психиатру. Это его парафия. Вы уж слишком долго и тяжело реагируете
Колишня муза• 16 сентября 2024
Автор, я знаю, що потрібно зробити - просто відпустити цю людину, вам ТРЕБА ЦЕ ЗРОБИТИ, проговорити в голос, криком, від душі відірвати і ВІДПУСТИТИ, повторювати цю фразу стільки разів до тих пір поки не стане краше, але це портібно зробити наодинці, можливо перед сном (подякувати за все що було і сказати Я тебе відпускаю........). Ви самі будете здивовані, як швидко почне відпускати, а потім всі спгади будуть стиратись, наче резинкою. Інакше буде лише гірше, в першу чергу вам
Ответ дляКоржик
Кто для вас был умерший человек?
Старша сестра зведена. Вона була прям старша мене
Ответ дляКолишня муза
Повірте я це робила) і не таке. І кричала, і на могилу ходила сама 100500 разів щоб попрощатися, і листи писала, і що завгодно
Єдина Країна• 16 сентября 2024
Ким Вам доводилася та близька людина? Якщо нареченим, то можливо, Ви просто романтизували ті відносини, а в реальному житті Вам не вистачає кохання.
Сама вумна тутички• 16 сентября 2024
Ви іпохондрик
25 років, а ви все тащите на собі
Мені здається, просто нема чим зайнятися. Є такі люди. Свекруха моя така ж
КараПузовна• 16 сентября 2024
Я за календарный год похоронила отца и мать, но жизнь идёт дальше. Первый год было очень сложно, особенно по отцу, я к нему всегда и сейчас езжу поговорить когда тяжело, хоть и прошло уже 6 лет.
Ответ дляЄдина Країна
Старша зведена сестра, була набагато старша мене, любила мене сильно. З самого народження тягала мене всюди з собою, на всіх вихідних я з нею, і тд
Коржик• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мне кажется вы как-то особенно с ней связаны, может вам к проверенной знахорке/ бабке. Я с папой была очень эмоционально связана и внешне на него похожа и умер он в 57 лет, а мог ещё и пожить, болезнь подкосила. Может в церковь, монастырь сходить

ЗдесяЯ• 16 сентября 2024
Якщо вап психолог не допоміг, то ми точно не зможемо. Ви ж розумієте, що ситуація не зовсім нормальна. Така біль може бути лише за власною дитиною
Дева Мария• 16 сентября 2024
Это не нормально , уж извините . Это ж как душа та мучается , что вы за ней так убиваетесь .
Колишня муза• 16 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Я теж про таке читала, що людям, які вмерли наші спогади тільки гірше роблять, людину і душу потрібно відпустити в усіх сенсах, як би важко не було.
Ответ дляСама вумна тутички
Ви іпохондрик
25 років, а ви все тащите на собі
Що в вашому розумінні «все». Я не розумію, що я тягну на собі «все».
Колишня муза• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
спогади, пережаивання, пережиті емоції - це тягар моральний, який виснажує вас емоційно
Кузякин• 16 сентября 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Согласна.
Автор, 25 лет это серьезно.
Сама вумна тутички• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мала на увазі, що вже давно можна пережити і забути
А ви тащите і тащите, тащите і тащите ото... Ви і людину не знали, а придумали собі причину і горюєте
В руки візьміть себе вже
Дева Мария• 16 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
Вспоминать можно . Но вот так реагировать нельзя . Плакать , страдать , тем более 25 лет
Блиск думки• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Авторе, мені зараз тут пик наставлять, але шукайте бабку, щоб зняла цю емоційну привʼязку.
КоКоКоКоКоКо...• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Можливо ви відчуваєте свою провину? Мені здається, що я тата погано гляділа в лікарні, мені було 15 років, я сама з ним в Харкові була, він був після операції, у нього був рак шлунку. І ось мені здається, що я винна
Ответ дляКоржик
Я не знаю просто реальних знахарок. Була молодша, то ходила пару разів до бабок. Але вже з часом розумію, що вони були якимись шарлатанками.
Мені сестра снилась і прощалась зі мною уві сні. Ото і все містичне-магічне. Не раз ходила в церкву, монастирі ще дитиною. Нічого воно не помогає, тільки уяву будоражить