Душка-свекрушка)))• 16 сентября 2024
Їде дах, не можу пережити
Не можу пережити смерть близької людини. Все б нічого, але людина померла 25 років тому. Я без людини живу довше ніж з нею, а мені болить так, наче це вчора сталося. Додалась нова біда, злягла моя бабуся, їй 94 роки. Все йде самі розумієте до чого. На фоні цього стресу, стара рана заграла з новою силою. Я ходила до психолога довго, ми це сто разів обговорювали як могли, біль не минає. Коли геть погано, я починаю ридати несамовито, це трохи рятує, а потім знов все як було. Говорити про це вголос я не можу, одразу горе, сльози, розпач.
Чи було у когось саме таке? Як ви себе витягували? Пробувала, до речі, і антидепресанти. Правда не на фоні цього стресу. Але все по-барабану. Цю біль ніщо не глушить.
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Это не нормально , уж извините . Это ж как душа та мучается , что вы за ней так убиваетесь .
А я як мучаюсь..
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Повірте я це робила) і не таке. І кричала, і на могилу ходила сама 100500 разів щоб попрощатися, і листи писала, і що завгодно
не робіть ту людину як ікону, не можна, відпустіть іі . Ви себе з некро єнергією свʼязуєте, ви хворієте часто це точно, я впевнена.
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Мала на увазі, що вже давно можна пережити і забути
А ви тащите і тащите, тащите і тащите ото... Ви і людину не знали, а придумали собі причину і горюєте
В руки візьміть себе вже
Я знала людину. Це не хлопець чи друг, ця людина була моя сестра
Сама вумна тутички• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Скільки років вам було, коли сестра померла?
Пустощі-веселощі• 16 сентября 2024
Так вам к психиатру надо идти , а не к психологу, если вы страдаете 25 лет по умершему человеку. Подберут вам препараты и полегчает.
Пушап Мі мі• 16 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Все кто родился умрет. Это факт. Примите и станет легче. Говорю, как человек у которого было 3 похорона за месяц
А я уточню
: не умрут, а выйдут из игры под названием жизнь. И продолжат играть дальше, в вечности. Я это не из теории, сама ’хоронила’ сына, родителей. Это знания не сделали меня счастливее, но я надеюсь и верю, что все мы встречаемся.
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляБлиск думки
Авторе, мені зараз тут пик наставлять, але шукайте бабку, щоб зняла цю емоційну привʼязку.
Я не знаю де навіть шукати(( у вас є якась така бабка? От наприклад, в юності був прикол по бабкам бігати. Як подружки когось порадять, то обовʼязково це супер знахарка, яка комусь там правду сказала і тд. Я ходила мо разів 3-4. Ну взагалі мимо..
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляyer
У вас немає єнергіі жити і народити, я вневнена що у вас не виходить завагітніти, бо ви звʼязали себе с мертвою єнергією
Ви мене лякаєте, серйозно. Я не намагалась завагітніти ще ні разу, ми страхувались з чоловіком свідомо.
І я не хворію..ну мо раз в рік сезонно
Голубая фишка• 16 сентября 2024
Психотерапевт нужен и давно уже. Сходите, начните лечение и живите нормальной жизнью.
Голубая фишка• 16 сентября 2024
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Я навіть не задумувалась, що психіатри таке лікують. Але дякую, я розгляну цей варіант. Чомусь не думала про психіатра саме..Мені здавалось це не сюди
Ответ дляДушка-свекрушка)))
І я не хворію..ну мо раз в рік сезонно
у вас психічний розлад! народіть і забудьте ща сестру, 25 р минуло, створіть собі майбутнє і піклуйтесь за дитиною.
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Мені було 10 років
Життє Бентежне• 16 сентября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
А я уточню
Опасная теория тем, что потом живут и надеяться там встретиться. А итог, чаще сны сняться з умершим человеком. Если легче так жить то ок, а если привяжитесь то тяжело будет
Дева Мария• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А я як мучаюсь..
Вы ей делаете плохо , душа не может успокоиться , перевоплотиться . Зачем вам двоим эти страдания ? Хотя я не могу поверить в 25 лет
Крем для арбуза• 16 сентября 2024
Автор, скільки вам років? Ви розумієте, що 25 років - це зовсім ненормально?...
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Як мені вам довести? Фото з могили з датою скинути чи як
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Я реально це розумію( інакше б не шукала порад..35 років
Дева Мария• 16 сентября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Страшно тогда это все .
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Страшно тогда это все .
Реально - так. Мені навіть не зручно це з подругами обговорювати, бо вони трохи здивовані цим, хоч і підтримують. Так само і чоловік. Лише рідня мене розуміє, але нам складно обговорювати цю тему, бо ми всі колективно починаємо ревіти
Ответ дляДушка-свекрушка)))
йдіть до неї на могилу, запаліть свічки, поставте вино, солодощі і попросіть іі щоб вона вас відпустила, щоб вам було легше . Попросіть вибачення в неї за те, що ви ій зробили погане!!! може вбили чи ще щось, що ви ій зробили. на кладовищі залиште біля входу подяку водку і сигарети відкритими та йдіть звідти, не ходіть рік туди. це можна зробити і в день, вночі необовʼязкого.
Пирожкиня• 16 сентября 2024
Автор, Вам 35 років, пишете, що ’ Я не намагалась завагітніти ще ні разу, ми страхувались з чоловіком свідомо’. Чого тягнете, якщо,звісно, плануєте дитину народжувати? А якщо проблеми із зачаттям будуть і вік піджимає?
Ответ дляПирожкиня
я ж кажу, що рід не дозволяє родити, що рід якийсь не такий, там проблеми, може вбивство
Та прям багіня• 16 сентября 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Можливо ви відчуваєте свою провину? Мені здається, що я тата погано гляділа в лікарні, мені було 15 років, я сама з ним в Харкові була, він був після операції, у нього був рак шлунку. І ось мені здається, що я винна
Не гризіть себе!
Це не той діагноз,що аід доглчду йде покращення.
Онкологія шлунка досить агресивна,лікарі були безсилі
Пирожкиня• 16 сентября 2024
Ответ дляyer
при чому тут рід, автор з чоловіком застерігаються, а не не можуть завагітніти. Просто вони думають, що ще молоді і багато часу для планування
Душка-свекрушка)))
• 16 сентября 2024
Ответ дляyer
Так я бляха вбила її. Дякую, от що що, а ви допомагаєте забути про горе, реально )