Идууу--уууу блин• 17 сентября 2024
Родичі чоловіка не відверто, але байдуже ставляться до нашої дитини
Чоловік сам казав,що як дитина тільки народилась ,то моя мама стільки всього купила ,його батьки нічого не придумали краще ,як привезти рожеві пешюшки після своїх внучок ,або іграшку бу.
На довше аніж пару годин вони його не брали ,чи то не готові були,чи напряжно їм,в той час ,як свою внучку вони нянчили від народження.
Моя мама нашу дитину брала на довгий час то на пару тижнів то на місяць півтора,що ми відпочили.
Коли приїздили у гості чи вони до нас чи ми до них,до навіть і мови не було про символічний подарунок внуку чи смаколик.
Вся квартира в портретах внучок і по кімнатах і на холодильнику.
Така ж історія і з його іншими родичами (крім одної двоюрідної сестри),ніхто не привітає нашу дитину,не подарує подарунок.
Тобто його родичі зокрема батьки та сестра не сприймають його дитину ,як щось важливе,він мені про це навіть сам перший казав,що як в нього народилась дитина то всім пофігу,і моя мама більше любить нашу дитину аніж його батьки
Не гавкаю- но охраняю• 17 сентября 2024
Когда я родила первого ребёнка ( сына), свекровь приехала в роддом и сказала - нахрена нужны эти мальчики, девочки лучше. И была к моему ребёнку более чем равнодушна. Когда родилась девочка, её отношение не изменилось.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 сентября 2024
Вам треба не свекрів гівном полиаати, а своїй мамі в ноги кланятися.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляКавуся
Что за бред? Мать что, не имеет права отдохнуть от ребенка?
За чий рахунок?
Удальонка• 17 сентября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
радйте що Ваш не аутист
бідна та дитина і її батьки
Это отдельный разговор. Наша дочь старше на 10 лет. И такое отношение было и до его появления.
Я не обижаюсь, и вцелом как то без разницы уже. Свекровь не маргиналка, нормальная женщина. Ну вот так.
З понеділка на дієті• 17 сентября 2024
Ответ дляУдальонка
просто пожалійте батьків цієї дитини
А якщ у вас велике серце - то допоможіть сім*ї
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляШеллар
Звичайно, що діти дочки ближче - це, доречі, якраз яскраво демонструє ваша Мама. Тому чому дивуватися свекрам?
Моя мама любила б і дітей свого сина так само
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
то ваша дитина, ви маєте їй опікуватись
ніхто вам не винен займатися вашою дитиною
Коли ви то зрозумієте жити буде легше
У вас дуже великі очікування від чужих людей
Коли ви то зрозумієте жити буде легше
Тобто внук це чужа людина?
Удальонка• 17 сентября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
просто пожалійте батьків цієї дитини
Это тут при чём? Им все помогают и мы как можем. Я очень очень сочувствую таким семьям.
В теме разговор об отношении свекрови к внукам. Ну вот вижу в теме есть такие женщины, как моя свекровь. Не осуждаю их, просто не понимаю.
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляOrganic
Я была таким ребенком, в детстве чувствовала себя чужой.
Сейчас мне пофиг, а вот родня вечно спрашивает почему я не общаюсь, не звоню, не приезжаю. Так а они мне чужие
Теж по татовій лінії?
З понеділка на дієті• 17 сентября 2024
Ответ дляУдальонка
свекрусі може не подобатися Ваша дитина
і це нормально
Вона серцем любить нещасне дитя - і це нормально
і це нормально
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляУдальонка
Моя свекровь например, даже не знает, когда у меня день рождения. А наш ребёнок её вообще не интересует. За всю жизнь ни подарка, ничего. Дочери уже 20 лет. Живём в одном городе. Зато младшего сына внук аутист, самый любимый.
Вот так вот бывает.
Внук від дочки?
Ваша прЭлесть• 17 сентября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тобто внук це чужа людина?
Ви вже всіх племінників винянчили?
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Мама ваша допомагає бо вас жаліє,
Я б теж не допомагала чесно кажучі якійсь родичці, бо знаю яка то важка праця, в мене мала дитина так само) а доньці хоч не хоч а буду допомагати
То їх сина син ,тобто внук їхній
Вони йому не будуть допомагати?
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Автор,а вы всем родственникам мужа подарки дарите? Я когда встречаемся где-то то могу купить что-то чисто символическое,это только ваш ребенок,остальным он в принципе не очень интересен
Дітям так
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Моя рідна мама жодного разу не забирала в мене дитину на тиждень чи місяць, максимум пару днів. І що мені тепер її рівняти з вашою? Хтось краще, а хтось гірше? Подарунками мірятися? Дорослі начебто люди …
Відношення відразу видно
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Мамаша, вы вообще собираетесь заниматься своим ребёнком? Сбагривали своим родителям то на месяц, то на полтора, вообще ему времени не уделяли, и ещё и недовольны, что иногда приходится брать своего ребёнка к себе, а не повесить на родителей мужа?
Зачем вы рожали, если вам ребёнок не нужен?
Для чого тоді коли породжувала сестра чоловіка?
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Аби у Вас був брат,то Вага мама так само б забила на внуків неавсточки і продовжувала б бавити лише внуків доці. Такий собі злочинний кругообіг. Так шо все ок. Не переймайтеся
Є брат
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Не візьме ,це ж не діти дочки улюбленої ,а якогось там сина банкомата
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Моя свекруха вперше побачила наших дітей у віці 15 та 4 роки, коли стала беженкою. Проживала у Харківській області ми у Вінниці, не приїжджала ні разу. Те ж дивно, наче нормальна жінка, але таке, не цікаво їй було, хазайство , кози.... Зараз живе з моєю мамою, бо вдома військові дії....
За 14 років не можна було приїхати?
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Свекри такі і є
Бокс-орун• 17 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Идууу--уууу блин
• 17 сентября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ви вже всіх племінників винянчили?
Яких племінників?
До чого тут племінник до внука?
Дайте подумать• 17 сентября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Вы себе рожали ребенка или родителям мужа? Смиритесь что ваша «дытына» кроме вас никому не нужна и не интересна . А вообще тема на трольную похожа
а як же потім спогади про улюблених бабусь які балували і готували смачненьке?
у вас таких нема? вас теж бабусі не любили?
Я таке знаю• 17 сентября 2024
І що? Ну буває так, що одні онуки ближче, іншіми не так цікавляться. Радійте, що ваша мама опікується онуком і допомагає вам. Зосередьтеся на цьому і будьте вдячні долі за це
Я таке знаю• 17 сентября 2024
Ответ дляШеллар
Не факт, що доньки. В моєї свекрухи 2 сина, у старшого один хлопчик і він улюблений онук. У нас син та донька, вона ними цікавиться, багато допомагає, але все одно видно, що старший син та його дитина любимчики. Спокійно до цього відношусь, а от моєму чоловікові це іноді неприємно. Але що поробиш 🤷♀️
Я таке знаю• 17 сентября 2024
Ответ дляOrganic
Ми в моєму дитинстві жили з батьками тата, тобто з моїми бабусею та дідусем. Вони мене дуже любили. От батьки мами були розлучені і в кожного своя окрема родина, то там й онуки були інші. Я це знала, але мені пофіг було, ніколи мене це не ображало. А от маму трохи ображало, що її батько іншу онучку любить більше ніж мене, що більше там приділяє уваги, що дарує подарунки. Але як могло бути інакше, якщо вони разом жили.
Моторошні троянди• 17 сентября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
За 14 років не можна було приїхати?
Не запрошували. Таке те ж буває.
Lilian-nochka• 17 сентября 2024
Автор,вы ребенка себе,или родичам родили?они и не обязанны любить и носиться