Идууу--уууу блин• 17 сентября 2024
Родичі чоловіка не відверто, але байдуже ставляться до нашої дитини
Чоловік сам казав,що як дитина тільки народилась ,то моя мама стільки всього купила ,його батьки нічого не придумали краще ,як привезти рожеві пешюшки після своїх внучок ,або іграшку бу.
На довше аніж пару годин вони його не брали ,чи то не готові були,чи напряжно їм,в той час ,як свою внучку вони нянчили від народження.
Моя мама нашу дитину брала на довгий час то на пару тижнів то на місяць півтора,що ми відпочили.
Коли приїздили у гості чи вони до нас чи ми до них,до навіть і мови не було про символічний подарунок внуку чи смаколик.
Вся квартира в портретах внучок і по кімнатах і на холодильнику.
Така ж історія і з його іншими родичами (крім одної двоюрідної сестри),ніхто не привітає нашу дитину,не подарує подарунок.
Тобто його родичі зокрема батьки та сестра не сприймають його дитину ,як щось важливе,він мені про це навіть сам перший казав,що як в нього народилась дитина то всім пофігу,і моя мама більше любить нашу дитину аніж його батьки
Вся така шо куди там• 17 сентября 2024
Ответ дляДайте подумать
а як же потім спогади про улюблених бабусь які балували і готували смачненьке?
у вас таких нема? вас теж бабусі не любили?
иринка-49f3• 17 сентября 2024
В мене свекруха в три роки дізналась, що є внучка, а до 12 років три рази бачила
Як_наготую...• 17 сентября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Є брат
Так ваша мама с вашим полтора месяца, потом с детьми сына полтора месяца?