Треба підробіток• 17 сентября 2024
У кого вьющиеся волосы, вы делаете кератин или ботокс? Довольны?
Пожмаковна• 17 сентября 2024
Да долго делала кератин лет 5 ,волосы наверное привыкли и сейчас просто достаточно на браш вытягиваю феном . Очень довольна была когда делала но я люблю ровные волосы мне не нравится эта мочалка на голове когда кудри
Замурмишка• 17 сентября 2024
Кератін
Думаю чому я стільки років слухала дураків які кажуть що він псує волоссям
Замурмишка• 17 сентября 2024
Це ж небо і земля
Раніше та піська на голові, вимий, витягни брашем, витягни утюжком. А на вулиці - бац, і туман. І все. Знову піська не брита.
Синди Кроуфорд• 17 сентября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Кератін
Тому що є горе майстри які роблять процедуру неправильно, моя подружка хотіла зекономити пошкодувала, волосся і дійсно як мочалка було, в мене ідеальне
Замурмишка• 17 сентября 2024
А скільки я видирала заплутаного волосся? Це ж пучки шерсті. Зараз гребінець сам зіскользує з волосся.
Одна біда що волосся росте швидко. Потрібно робити раз на 6 місяців
Пэрисхилтонша• 17 сентября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
А як зрозуміти, що перукар не ’горе-майстер’?
Замурмишка• 17 сентября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
В мене лайфхак. Подружка навчила.
Вибираєш салон з самими гарними відгуками, підписуєшся, і чекаєш коли їм потрібні моделі.
Ті ж матеріали, все під контролем майстра, єдине що довше.
Замурмишка• 17 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Я рік слідкувала в інстаграм за майстром. Вона показувала не тільки свіжі роботи, а і клієнток до процедури які прийшли до неї через 6-9 місяців.
Вона показувала якість волосся після такого терміну
Синди Кроуфорд• 17 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Я пішла по рекомендації від знайомої яка довго ходила до майстра, підписалась на нього в інсті і слідкувала за його роботами, і також звернула увагу що багато клієнтів до нього поверталися, для мене це як знак якості. А як по іншому не знаю, можливо хтось підкаже