Швабристка• 17 сентября 2024
Коли найвигідніше брати абонемент у спортлайф?
Дівчатка, хто постійно ходить, підкажіть,коли дешевше виходить брати абонемент на наступний рік. Колись тут зустрічала інфу але не заскрінила. Ціни у них змінюються постійно, ніде не публікуються ,наче якась таємниця
Репетиторша• 17 сентября 2024
Ну а як же... відповіли у директ
Звоните до них вони розказують, потім, маючи теплий контакт, пропонують знову, інформують про акції....
Кілька разів купувала в акцію кінець липня-поч серпня
Швабристка
• 17 сентября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Просто моніторити акції і брати коли хороша знижка буде
Вони не завжди публікують ціну,треба кожного разу дзвонити менеджерам
Смажена полуничка• 17 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Ви як раз туди подзвоните , то будете в курсі всіх акцій)
Вони вас про все будуть інформувати.
Борода• 17 сентября 2024
Ответ дляШвабристка
Вам какой нужен и какой город ? Могу посмотреть в приложение цены
Викачую яйцями• 17 сентября 2024
Ответ дляБорода
Але у менеджера ще є акції та знижки, в Києві так.
Я в минулому році купувала, і щось було -30% або 3 місяці в подарунок.
Мені в Дрімі сказали що потрібно обирати 1 з 2-х акцій, вони не сумуються, а на Почайній просумували, і вийшла скидка+ 90 днів у подарунок.
Швабристка
• 17 сентября 2024
Ответ дляБорода
Дякую, у мене є додаток але там полная ціна без знижок