Аноним_1859• 17 сентября 2024

Чому мами не оформлюють своїм дітям інклюзію?

Чому клас повинен страждати від дитини, яка потребує вчителя помічника, бо не в стані бути частиною класу і вчитися самостійно, не заважаючи іншим дітям.
Мами списують все на характер, але то не характер, то спектр. Тяжко дитині в тяжко оточуючим.
Замість того, щоб зробити інклбзію і допомогти своїй дитині в навчанні, мами тупо не роблять нічого!!! А всі повинні це терпіти і мучитися разом з дитиною.
Доставучая• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Я не мама, я педагог і ця дитина в моєму класі.
Навчіться читати хоча б.
В якому пості то написано?

Сама не знаю• 17 сентября 2024
Ответ дляДоставучая
Бо якби була освіта, автор би написала. І я вважаю, що дуже багато розвелося «знаючих» людей, котрі пхають носа не в свої справи. Я педагогом працюю. І добре знаю таких мам, як автор.
ну а що ви як педагог можете мамі порадити? Якщо її дитина не може нормально вчитится, бо в класі є дитина яка вчитися не дає.
Сама не знаю• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Навчіться читати хоча б.
а так ви вчитель в класі, тоді й питання до вас, хиба не можна таку дитину виключити?
автор Аноним_1859 • 17 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Ні.
На це потрібна згода батьків.
Навіть психолог не має права працювати з дитиною без згоди.
ЧупакабраЗеБест• 17 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
у вас в класі є така дитина? ну то спитайте у мами? бояться діагнозу, думають то вже хрест.
всмысле боятся? а где взять того ассистента?
я обошла 17 школ киева за август-сент.
Нет работника. на такую зп никто не хочет идти.
вот и весь ответ.
ЧупакабраЗеБест• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Так, зʼявилася така дитина, з цього року. Розмови з мамою заходять в глухий кут, бо мама вважає, що то такий вік і характер, бо дитина така з народження. А в дитини є затримка психічного розвитку, РВ, рдуг, я не ж психіатром, але працювала з дітьми з рас і це 99,9% дитина з рас
я сгласна, такие вещи видны, так же как видно хромота, дизартрия, слепота...
но чт о вы ей докажете?
ЧупакабраЗеБест• 17 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
нічого ви не зробити, якщо все погано може його якось з класу прибрати? але як це робиться я не знаю, наскільки це взагалі реально
ахахах, ни одного ребенка невозможно выгнать из школы без письменного заявления родителя. и перевести на домашнюю форму тоже невозможно без согласия и заявления.
Патриоточка• 17 сентября 2024
Ответ дляСама не знаю
Нет. Из школы никого не выгоняют вникуда.
Джинци на Флісі• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Я взагалі хочу роздерти людину, яка написала дитині таку характеристику. Бо дитина з іншої школи прийшла. І в характеристиці ні слова про те, що відбувається з нею
А педіатр як оформляв дитину до школи? Чому мамі лакарі хоч не натякнули на проблеми?

Я розумію про що Ви, є двоє племінників таких. Дівчинка пішла у звичайну школу з інклюзією, а в класі є хлопчик ’звичайний’, якому інклюзія ’не потрібна’. Але ж сестра бачить, вона декілька років ходить по центрам реабілітації для таких дітей.

автор Аноним_1859 • 17 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я обошла 17 школ киева за август-сент.
вот и весь ответ.
В паралельному класі є асистент вчителя, працює в двох класах, так як дві зміни. І все супер
Пошаманю• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Навчіться читати хоча б.
Що робить дитина на уроках і перервах?
В класі сина був хлопчик. Багато чого робив в плані поведінки, але фізично не ображав нікого. Тому не могли його з класу нікуди діти. Класі в 6 батьки самі перевели в школу де по 5 дітей, не інклюзивну, якусь приватну. Зараз йому 20, майже звичайний хлопець.
автор Аноним_1859 • 17 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Що робить дитина на уроках і перервах?
Нічого, складно писати, рахує на пальцях рук і ніг, замальовує ручкою сторінки поки вони не стануть чорними, читати ледь вміє, але плутає букви
ДлинноНожка• 17 сентября 2024
Очень грустно от таких мам((( Это их боль и непринятие такого ребенка. Давно я работала педиатром на подмене на чужом участке. Поступил звонок из роддома, что есть синдром Дауна. Через время пришла мамочка на первый осмотр (посоепатронажный), девочка, действительно, с синдромом. Мы ей «ну у вас же синдром», а она как разорётся: это у вас синдром, у меня нормальный ребенок. Занавес(
Пошаманю• 17 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Я маю на увазі чим завдає іншим?
Скаче по партами?
Істерики влаштовує з катанням на полу? Це робив однокласник сина.
автор Аноним_1859 • 17 сентября 2024
Ответ дляПошаманю
Я маю на увазі чим завдає іншим?
Скаче по партами?
Ходить по класу, може кидатися книжками, це типу жарти. Може виходити до дошки і шарпати мене за руку, щоб йти на вулицю, може мотати головою і видавати звуки при цьому, також засовує руки в труси і на прохання покласти руки на стіл, починає сміятися голосно