Пишите в личку, отдам. На доставку от 1500 грн
Кіма кепка• 17 сентября 2024
Вітаю! Дарую знижку в 89 грн на першу доставку з METRO. Просто введи промокод METRO70536020 в мобільному додатку або на сайті при замовленні від 1000 грн
Кіма кепка• 17 сентября 2024
Нічого. Ось так треба промокодами ділитися. А не те, що Ви тут влаштували: дві теми за день, віддам першому, хто напише в лічку, конкурс блін)
Ответ дляКіма кепка
У вас только на первую доставку, у меня - на любую. И никакого конкурса, просто не хочу, чтоб потом написали, что не работает, он одноразовый, но, похоже, действительно, никому не нужно
Кіма кепка• 17 сентября 2024
Ответ дляinna5577
Та байдуже, яка там знижка. Написати- увага, одноразова, і промокод. Все! Творіть добро і кидайте у воду) Не сприймайте, як повчання або критику, це просто цитата)
Качка в тапцях• 17 сентября 2024
Я хотел воды заказать 15 упаковок х 6 шт, на адрес в Киеве (ПОХ). Подошел к админам, грят что только через заказ юа платная доставка.