Тишком нишком• 17 сентября 2024
Не знаю що тепер робити
Діачата,вчора приїздив чоловік на один день.
Сиділи,говорили,і він каже"в худих така шкіра дрябла,негарна,як в тебе а,в повненьких така натянута"
В мене зріст 167,вага 55, так,я не модель супер підтягнута,але так неприємно було це чути.
Потім яке б питання не задала,він прямо не відповідає,викручується, так неприємно.
Потім розмова пішла за службу в зсу, мвд,сбу і т д
І він каже,якщо вдруг надумаєш туди піьи, то я відразу розведусь з тобою, бо там блядство процвітає.
Спитала чи хоче від мене дитину, сказав, що так,потім незнає.
Хоча до цього постійно хотів дітей,і питав коли я вже наважусь
Тишком нишком
• 17 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Это антимужик, а вы еще рожать от него собрались🤢
Бежать надо, как можно быстрее
Із за декількох фраз?
До цього все ок було
Тишком нишком
• 17 сентября 2024
Ответ дляХвильоватиша
Бежать надо, как можно быстрее
Але ця ситуація заставляє задуматись
Конотопська відьма• 17 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Каким образом на контроле?
Через смартфончик