useruseruser• 17 сентября 2024

Чому до мене ліз обійматись друг мого чоловіка?

Адже у нього стоїть у всіх соцмережах і у Вайбері фото з його коханою дівчиною.Вона вродлива.Чому тоді він до мене ліз обійматися (він був п´яний,але не сильно,трішки випивший).
jannjann77• 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
ой, то я промазала. старость не радость. вы в полной безопасности
От блин! Повозмущаться не дали.

автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
А ОН ВАС ХОТЕЛ?!?! 😲😲😲😲😲😲😲
Я думаю да)
TaFo• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Интересны мнения,просто тот человек меня почему-то упорно пытается убедить в моей женской непривлекательности
вы сами знаете оивет. бухой чувак не захотел падать на вас передом.
а были б вы красивая, как я, например, может и повезло бы вам. и на вас опрокинулся бы возок с перчиком
jannjann77• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
А почему вас так прёт от этой темы?
Чисто поржать.
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляjannjann77
Чисто поржать.
Нет,не вас
TaFo• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
А почему вас так прёт от этой темы?
а че нет? вы ж опубликовались? опубликоыались. ловите минуты славы
jannjann77• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Нет,не вас
Значит, мне можно.
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
Просто я не понимаю почему вас так задела эта тема
TaFo• 17 сентября 2024
автор, та вы успели его....того... встромить? или возможность безнадежно упущена?

jannjann77• 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
А вот мне интересно, на что рассчитывала афторша, создавая эту тему.
А потом советчицы злые, советчицы бесчувственные...
TaFo• 17 сентября 2024
Ответ дляjannjann77
очень чувственные! очень!
jannjann77• 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
очень чувственные! очень!
Особенно, когда сзади на них пьяные падают
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
Нет.У меня есть муж.
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляjannjann77
Просто интересно услышать мнения людей.Возможно,тут есть те,у кого было подобное в жизни
TaFo• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
че у вам вме грустненько- то так, а? муж совсем не але? из упавшего случайно мужика уже тома круза на охоте вылепили
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
Нет,он не Том Круз,у него другая внешность.Муж хороший у меня,и поэтому не стала дальше обниматься с его другом
TaFo• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
та ладно. был бы орлом, вы б тут три часа чужого пьяницу не мусолили
Charming• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
А почему вы меня всё пытаетесь убедить,что он меня не хотел?
Тому що не всі , хто Вас обіймають - Вас хочуть
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляCharming
Можливо ви і праві.Але якщо взяти мене - я ніколи б в житті не обійняла ту людину,яка мені не подобається (я про протилежну стать,не про родичів).

Charming• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Люди самі по собі тактильні. Тупо думати, що всі хто Вас обіймають - Вас хочуть. Вас ніхто з людей не обіймав до цього випадку, що це так важливо?
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляCharming
Знаючи мене - я би не стала обіймати того чоловіка,чкого я не хочу в сексі
Charming• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Не судіть усіх по собі. Я , до прикладу, можу обійматися з різних причин. Мені може бути шкода людину , можу обійняти для рівноваги якщо вип´ю... Та мільйон причин
Seehund• 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
А ОН ВАС ХОТЕЛ?!?! 😲😲😲😲😲😲😲
Автора все хотят.
jannjann77• 17 сентября 2024
Ответ дляCharming
Та и друг мужа автора обнял автора, чтобы не упасть. А афтор уже тему на два листа наваяла.
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляCharming
Я маю наувазі сзаду обіймати жінку.Я б не стала на його місці так робити навіть по п´яні,якщо б я людину не хотіла.
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
Ну так я же трачу время на то,стоюы вам ответить
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляjannjann77
Нет,он был сильно пьяный.Он был слегка выпивший
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляTaFo
Я вам отвечаю,на ваши комментарии,а не мусолю
Charming• 17 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ви - ні, а багато хто - так, причому по-дружньому, без усіляких підтекстів. А от Ваша реакція та створення теми - набагато дивніше, у Вас настільки низька самооцінка, що будь які обійми та увага такі значущі?
автор useruseruser • 17 сентября 2024
Ответ дляCharming
Походу це або я не вмію описувати правильно,як мене обійняли,чи ви так сприймаєте мох слова.Ви що,не розрізняєте,коли людину обіймають (з сексуальним підтекстом),і коли по-дружньому?