Психологічка• 17 сентября 2024

Дівчата, трішки набухло під колінами, що можна випити проти набряків?

Саме під, а не зверху. Болить… набухло десь місяць тому, саме не проходить. Від навантаження на коліна.
Смурфик• 17 сентября 2024
Компресс с димексидом

На циголках• 17 сентября 2024
Моваліс, мелбек
ОдинРазНадетое• 17 сентября 2024
Вам би до ревматолога
Мрії у вирії• 17 сентября 2024
Покачайте лімфу: носок- пяточка.
І масаж.
Це від важкої праці? Або праці на ногах?- у оли так, то контрастний душ, саме на ніжки
Распутница• 17 сентября 2024
Ходила к ревматологу, она назначила какой-то сильный препарат по рецепту, он помог
До приема врача еще наносила грязь мертвого моря - это убрало отек на 80%
автор Психологічка • 18 сентября 2024
Ответ дляРаспутница
Який препарат?