Всем привет! Прошу порекомендовать волшебное средство для удаления белого ореола, по мишкой, от пота на мужской рубашке. Новая однотонная, светлая рубашка, странно, что под одной рукой.
Fresh_coconut• 18 сентября 2024
Ответ дляhsveta
І як його нанести?
Почитайте інструкцію та все стане зрозуміло.
dreamsunny• 18 сентября 2024
Волшебного средства не знаю, но часто помогает средство для мытья посуды. У меня фрош.
Вже писала тут, колись дівчинка в одній темі порадила і тепер виводжу плями поту тільки так 2 частини соди+4 частини перекису+1 частина засобу для миття посуду, залишити на пару годин, потім випрати звичайним способом. Допомагає найкраще, ніякі кисневі порошки та плямовивідники мені не допомагали, плями все одно залишалися.
Ответ дляksyuha831
Дякую!