Олена Sunny Shop• 18 сентября 2024

Kiko, який термін придатності блиску для губ?

Маю блиск для губ кіко. Але не бачу терміну придатності ні на коробці ні на самому блиску. Де його шукати?
Як я зрозуміла то термін придатності 18 місяців, але від якої чи до якої дати.
автор Елена Лучезарная • 18 сентября 2024
Як дізнатись термін придатності.

Та_все_ок_будет• 18 сентября 2024
Коли є знак відкритої баночки і вказана дата, то і є термін придатності. Тобто від відкриття продукту, від втрати герметичності
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дякую, була у мене така думка, але не була впевнена що вона вірна.
Трільчиха• 18 сентября 2024
18 міс після відкриття
Тётушка Лошадь• 18 сентября 2024
Ответ дляЕлена Лучезарная
У Кіко взагалі воно якось дивно. Я коли перший раз купляла маски та скарби, то кожну літеру на упаковках перечитала, а термін так і не знайшла, лише ота відкрита баночка і поруч місяці. Тобто не важливо коли я почну користуватись, навіть якщо через 2 роки відкрию, то все одно термін придатності рахується від початку користування
Колупалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Мне тоже так в кико в Париже обьяснили