Маю блиск для губ кіко. Але не бачу терміну придатності ні на коробці ні на самому блиску. Де його шукати?
Як я зрозуміла то термін придатності 18 місяців, але від якої чи до якої дати.
Та_все_ок_будет• 18 сентября 2024
Коли є знак відкритої баночки і вказана дата, то і є термін придатності. Тобто від відкриття продукту, від втрати герметичності
Ответ дляТа_все_ок_будет
Дякую, була у мене така думка, але не була впевнена що вона вірна.
Тётушка Лошадь• 18 сентября 2024
Ответ дляЕлена Лучезарная
У Кіко взагалі воно якось дивно. Я коли перший раз купляла маски та скарби, то кожну літеру на упаковках перечитала, а термін так і не знайшла, лише ота відкрита баночка і поруч місяці. Тобто не важливо коли я почну користуватись, навіть якщо через 2 роки відкрию, то все одно термін придатності рахується від початку користування
Колупалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Мне тоже так в кико в Париже обьяснили