ВільнаНазавжди• 18 сентября 2024

Ваш антиперспирант,какой?

Каким пользуетесь?Я Old spice,но белым,а не синим внутри,синие запах не убирают.Обошла кучу магазинов,еле нашла.Всякие рексоны уже лет 6 не работают,ещё и одежду портят.
Бджолина королева• 18 сентября 2024
Виши

Аноним_Русалка• 18 сентября 2024
Рексона, мне отлично помогает)
Все і одразу• 18 сентября 2024
Аерозольним Nivea ефект пудри чи якось так називається. Мені його достатньо. А до народження другої дитини мені влітку ефект давали лише тверді Рексона, в стіку. Але вони і шкіру сушать, доводилось періодично робити перерву, переходити на кулькові через подразнення. Іноді взагалі на дачі могла 2 дні нічим не користувати щоб трохи шкіра відпочила.
Ума Палата• 18 сентября 2024
Мне этот отлично помагает, до вечера и сухость и отсутствие запаха обеспечивает.
Все і одразу• 18 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
Ось в мене такий, лише в аєрозолі. Кулькові неприємні при нанесенні, мені мокро. Але це ж індивідуально кожному своє
автор ВільнаНазавжди • 18 сентября 2024
Ответ дляВсе і одразу
Я мокрые не люблю,мне липко.
Вчителька з мікрорайону• 18 сентября 2024
Віші вже років з 5, завжди купувала блакитний, останній раз купила червоний, не дуже подобається, буду повертатися, до того , що був
Балаболка• 18 сентября 2024
Не пользуюсь антиперспирантами
Ума Палата• 18 сентября 2024
Ответ дляВсе і одразу
цей не кульковий, а білий сухий.

БЦАшка• 18 сентября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А чим червоний не сподобався? В мене в фаворитах був з блакитною і Uriage power 3. Якраз хотіла спробувати наступного разу Віші з червоною кришкою.
Барбітта• 18 сентября 2024
Такий подобався (як на 1 фото у мене) але його в продажу давно нема :( з тих що ще пробувала Олд спайс з вовком нічого так, і дав такий..
как тебе такое илон маск• 18 сентября 2024
Ось таким
КараПузовна• 18 сентября 2024
Babe Laboratorios Roll-On Deodorant

Вистачає на 24 години
Все і одразу• 18 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
цей не кульковий, а білий сухий.
Від стіків в мене сильно шкіра сохне, буває подразнення при довгому користуванні
Фіфачка• 18 сентября 2024
Раньше нравились Гарнье шарики, но они стали хуже( я из тех, кому нужны термоядерные антиперспиранты и весь масс меня уже не держит.
МЕСТО_Встречи• 18 сентября 2024
Кларанс лучший
Чавонадо• 18 сентября 2024
Аэрозоль рексона максимум