Like-995b• 18 сентября 2024

Чьи студенты уже занесли в ТЦК додаток 20?

Туда вообще реально попасть или там все еще очереди с утра занимать? Киев
LoroPiana• 18 сентября 2024
Йому ще треба довідку з реєстру про послідовність освіти. Вона в першу чергу потрібна в тцк, з ЄДБО

автор Like-995b • 18 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
Він першокурсник, йому 17, в універі сказали тільки цю справку занести
LoroPiana• 18 сентября 2024
Ответ дляLike-995b
Вам краще подзвонити в тцк й запитати, щоб не втратити час, й потім везти ще цю з реєстру. Згідно закону треба з єбдо, але різні тцк можуть вимагати, довідку з ЄДБО, довідку про вступ, на факультеті вона береться й форму 20. Наш просить тільки ЄДБО, але це область.
автор Like-995b • 18 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
Дзвонила, нічого не знають, і кинули трубку ( дякую вам
LoroPiana• 18 сентября 2024
Ответ дляLike-995b
Ну що тут скажеш, краще довідку з ЄДБО зробити, вона робиться швидко, на електронну пошту відправляють, роздрукувати й цього достатньо.
Vassa73• 18 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
Подскажите пожалуйста,где заказывать эту справку,в деканате?
LoroPiana• 19 сентября 2024
Ответ дляVassa73
У сина була анкета, він її заповнював, вона на пошту приходила. Ви в свій деканат на факультет передзвоніть, у них узнайте.

Vassa73• 19 сентября 2024
Ответ дляLoroPiana
Спасибо большое!