Осьминожко• 18 сентября 2024

kasta.ua

Ви купували щось на маркетплейсі kasta.ua ?
ginora• 18 сентября 2024
А у вас зараз чоловіча чи жіноча зміна?

ПекельнаКрасуня• 18 сентября 2024
купували конечно
Ирина Россошенцы• 18 сентября 2024
купувала тиждень тому лонгсів по акції. уже прийшов і поносили і постірали і знову вділи.
Анна-6444• 18 сентября 2024
Уже лет 7 там покупаю.Раньше называлось моднакаста.
Alenaelf• 18 сентября 2024
Постійно щось купую у них, от і зараз чекаю на 3 замовлення, вже відправлено
А ще у них заразбонуси на 200 і 100 грн знижка на замовлення
Раніше до війни, коли у них були відділення було зручніше, зараз на нову пошту замовляю.